אם מאות השקלים שאתם משלמים להוט על חבילות התוכן העצומות שלה לא מספיקות לכם - מהיום תוכלו לקבל ממנה עוד תכנים. חברת הכבלים הודיעה לפני זמן קצר (ב') על השקת שיתוף הפעולה שלה עם שירות הזרמת הווידאו נטפליקס, במסגרתו יוכלו מנויי הוט ליהנות מתכני השירות על הממירים של הוט.

חשוב לציין שהוט לא תספק את התכנים של נטפליקס, אלא רק גישה לאפליקציה. במילים אחרות: מנויי הוט עדיין יצטרכו לשלם בנפרד לשירות האמריקאי, שעולה 30, 40 או 50 שקל לחודש (תלוי באיכות ובמספר המכשירים בהם רוצים יכולת לצפות בו-זמנית), בנוסף למנוי בהוט.

רגע, אז מה חדש?

שיתוף הפעולה בין הוט (או ליתר דיוק חברת האם הצרפתית אלטיס) לנטפליקס יתבטא, לפחות בשלב זה, בשילוב אפליקציית נטפליקס בממירים. בשלב הראשון מושק ממיר חדש בשם Fiber 4K, המאפשר לצפות בתכנים הזמינים בהוט באיכות זו כמו גם בנטפליקס. בשלב השני תתווסף אפליקציית נטפליקס גם לממירי FiberBox ו-FiberBox Mini, שהושקו ב-2014 ו-2015 (בהתאמה).

השילוב הזה טוב בעיקר למי שאין לו טלוויזיה חכמה, שכוללת בדרך כלל את אפליקציית נטפליקס או מאפשרת הורדה שלה מחנות האפליקציות של יצרנית הטלוויזיה. בנוסף, בהשקעה של כמה מאות שקלים ניתן לרכוש ממיר אנדרואיד TV, שכמובן מאפשר להוריד את האפליקציה.

הממיר החדש עולה 20 שקל לחודש למנויים חדשים, ותוספת של 10 שקלים לחודש יותר ממחירו של ממיר פייבר-בוקס למנויים קיימים. זאת, כמובן, בנוסף למאות השקלים שעולה המינוי לשירות הטלוויזיה עצמו, או לדאבל או טריפל הכולל טלוויזיה, אינטרנט וטלפון.