אחרי ציפייה של שנים, שירות הזרמת הווידאו הפופולארי נפתח לישראל - אבל בממשק באנגלית או בערבית בלבד. לאלה שלא נרתעים משירות חסר שלא כולל תרגום אבל בכל זאת מעדיפים לא להסתבך עם קריאה מיותרת, הנה מדריך קצר להתחלת הצפייה:

עוד באותו עניין:

ראשית, היכנסו לאתר Netflix.

אם הממשק מוצג בערבית, כפי שקרה לנו, רדו לתחתית הדף, לחצו על התפריט המסומן באייקון גלובוס ובחרו באנגלית.

ברגע שאתם בממשק אנגלי, לחצו על הכפתור האדום הגדול שאי אפשר לפספס, Start Your Free Month. שימו לב שהמחיר שמופיע מעל הכפתור לא רלוונטי, מכיוון והחודש הראשון חינם וממילא במסך הבא נמליץ לכם לבחור מחיר יקר יותר.

במסך התוכניות, מומלץ לבחור את התוכנית הרגילה, ולא הזולה ביותר. זאת משום שתוכנית הבסיס אינה תומכת בצפייה בתכנים באיכות HD - ולדעתנו לא שווה כלל לשלם על איכות כזו. אם יש לכם מכשיר עם מסך איכותי - טלוויזיית 4K, מחשב עם מסך גדול ואיכותי או סמארטפון עם מסך באיכות QHD ומעלה - מומלץ אף לבחור בתוכנית היקרה ביותר. אנחנו מזכירים שוב שיש לכם חודש להחליט אם אתם באמת רוצים להמשיך לשלם את הסכום הזה בשביל איכות מקסימלית, להתפשר על HD רגיל או להפסיק את המנוי לחלוטין לפני תחילת התשלום.

לאחר בחירת התוכנית לוחצים על כפתור Continue הכחול ומזינים שם משתמש וסיסמא רצויים. בטופס שייפתח מזינים את פרטי התשלום. לפי מה שראינו בניסיון שלנו, אמצעי התשלום הנתמכים הם כרטיסי אשראי בינלאומיים וחשבונות פייפאל. כרטיסי אשראי המכובדים בישראל בלבד לא עובדים, ככל הנראה.

החל מהכניסה הבאה לאתר תוכלו להיכנס לחשבונכם דרך כפתור ההתחברות שבצד ימין למעלה.

כדי לצפות בווידאו גם בסמארטפון או בטאבלט (אפשרות הזמינה רק למי שבחר באחת משתי התוכניות היקרות יותר), הורידו את האפליקציה לאנדרואיד, לאייפון (עדיין לא זמינה בישראל) או ל-Windows Phone. כפתור ההתחברות נמצא בכולן בצד ימין למעלה ואחריו תוכלו לצפות בווידאו גם מהמכשיר הנייד ולהמשיך מכל מכשיר המחובר לחשבון בצפייה מהנקודה בה הפסקתם על מכשיר אחר.

שימו לב: אם חיברתם כמות מכשירים גדולה (למשל: הטלוויזיה בסלון, הטאבלט בחדר הילדים והסמארטפון האישי), לא תוכלו לצפות בווידאו מכולם בו-זמנית. כמות המכשירים שניתן לצפות בהם בכל רגע נתון היא אחד בתוכנית הבסיסית, שניים בתוכנית הרגילה או ארבעה מכשירים בתוכנית היקרה.