התחושה של ימי "מהפיכת הסלולר" חוזרת: בתוך ימים ספורים הכריזו חמש חברות סלולר על מבצעים חסרי תקדים - הנה סיכום החבילות שיעזור לכם להחליט למי תרצו לשלם קצת פחות.

ידיים באוויר עם טלפונים סלולריים  (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
מבצעים לכולם | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

012 מובייל: חצי שנה חינם והטבה לחיילים

ב-012 מציעים מסלול לחצי שנה ב-59 שקלים לחודש, כאשר המסלול כולל שיחות וסמסים ללא הגבלה, שיחות ללא הגבלה לחו"ל ל-42 מדינות וגלישה של 3 ג'יגה. לעומת שאר המבצעים, ב-012 מציעים את המבצע החדש גם ללקוחות חדשים וגם ללקוחות קיימים (קליק לפרטים המלאים).

בואו לפייסבוק של נקסטר

בנוסף מציעים ב-012 מבצע לחיילים - 44 שקלים לחודש לחצי שנה לחבילה שכוללת שיחות, סמסים ושיחות לארצות הברית ולקנדה ללא הגבלה. החבילה כוללת גלישה עד 3 ג'יגה וכרטיס סים ללא תשלום.

גולן טלקום: חודשיים בחינם למצטרפים ומתניידים

גולן טלקום ממשיכה להציע את מבצע הכל כלול ב-99 שקלים לחודש. אבל הפעם היא מעניקה למצטרפים ומתניידים חדשים חודשיים במתנה. בתום החודשיים, המשתמש יעבור לשלם 99 שקלים עבור שיחות וסמסים ללא הגבלה וגלישה בנייד עד שלוש ג'יגה, כמו כן ינתנו שיחות ל-55 מדינות ללא הגבלה.

ההטבה תינתן לנרשמים באתר החברה עד ה-30 באפריל בשעה שמונה בערב. כתנאי למצבע, הפעלת כרטיס הסים צריכה להיעשות עד ה-5 במאי בשעה שמונה בערב. (קליק לפרטים המלאים).

פלאפון: חודשיים בחינם 

גם בפלאפון הכריזו השבוע על מבצע של חודשיים חינם. המבצע מתייחס לשתי תוכניות. התוכנית הראשונה תינתן גלישה של 1 ג'יגה בחודש, ובתום החודשיים החבילה תעלה 99 שקלים. בחבילה השניה תינתן גלישה של 3 ג'יגה בחודש, ובתום החודשיים החבילה תעלה 119 שקלים. על מנת לקבל את המבצע יש להצטרף לפלאפון עד ה-30 באפריל.

הוט מובייל: ארבעה חודשים ב-49 שקלים לחודש

בהוט מובייל מציעים מבצע אחר. 4 חודשים ב-49 שקלים לחודש. החבילה היא לשיחות, אינטרנט וסמסים ללא הגבלה, כמו כן לשיחות לחו"ל ללא הגבלה. בתום ארבעת החודשים יעבור המשתמש לחבילה חדשה של 99 שקלים בחודש.

יופון: מבצע היכרות לחודשיים  ב-0 שקלים 

ביופון ממשיכים במבצע ההיכרות של 0 שקלים לחודשיים. החבילה כוללת שיחות וסמסים ללא הגבלה וגלישה של עד 1 ג'יגה. משתמשים שיהיו מעוניינים להגדיל את נפח הגלישה ל-3 ג'יגה יוכלו להוסיף עשרה שקלים לחודש. בתום החודשיים, החבילה תתעדכן ל-79 שקלים לחודש או 89 שקלים למי שיהיה מעוניין לגלוש ב-3 ג'יגה.