מיכאל גולן, הבעלים של גולן טלקום (וידאו WMV: עודד קרני)
צירפתם 10 חברים? קבלו 2,000 שקלים | וידאו WMV: עודד קרני

גולן טלקום שוב מטלטלת את השוק. החברה הודיעה היום (ב'),  על קמפיין חדש בשם "חבר מביא חבר". במסגרת הקמפיין משתמש גולן טלקום שמביא לרשת חבר חדש לחבילת "הכל כלול" יקבל מהרשת 200 שקלים במתנה. מי שיביא חבר לחבילה המוגבלת יקבל 20 שקלים. חשוב לציין כי מדובר בכסף אמיתי שיכנס לחשבון הבנק של המצרפים ולא "תלושים לבזבוז" ברשת של גולן טקלום. 

גולן טלקום לא מגבילים את מספר המנויים החדשים שניתן להביא להם, כך שחבר שיביא עשרה מנויים יוכל לקבל אפילו 2,000 שקלים מגולן טלקום וכך הלאה. גם לקוחות שהגיעו דרך המהלך החדש יוכלו לצרף לקוחות חדשים ולקבל אף הם כסף מגולן טלקום. על החבר החדש לרשום את מספר הטלפון של מי שהמליץ עליו על מנת שזה יקבל את ההטבה. בנוסף, על המשתמש החדש יהיה להפעיל את כרטיס הסים שלו בגולן טלקום בשביל שההטבה תיחשב. המלצות על חברים יינתנו עד ה-18 באפריל השנה, ועל החבר החדש להפעיל את כרטיס הסים שלו עד ה-23 באפריל.

גולן טלקום מסבירה כי החברה תבדוק בסוף השנה מי המליץ ועל כמה חברים, והכסף יינתן לממליצים בתחילת 2014. תתכוננו - הרבה מאוד חברים שלכם הולכים להילחם על הרשת הסלולרית שלכם. ושאף אחד לא יזכיר את המילה פירמידה.

בואו לפייסבוק של נקסטר