אין תמונה
החבילה היא ל-4 חודשים למצטרפים באתר, וחודשיים למצטרפים בחנויות ובמוקד הטלפוני

נמשכת מלחמת המחירים האגרסיבית בשוק הסלולר, כחודש בלבד לאחר שהציעה חבילת סלולר ב-49 שקל בחודש, חברת YouPhone חותכת אף יותר את המחירים ומשיקה הבוקר תוכנית זולה יותר - ב-39 שקל בחודש.

המבצע החדש של החברה שנמנית עם קבוצת אלון, מציע ללקוחות כל החברות שייתניידו אליה והן למצטרפים חדשים, מסלול ללא הגבלה, הכולל שיחות, הודעות SMS ו-1 ג'יגה גלישה סלולרית - ב-39 שקל ל-4 חודשים למצטרפים באתר, וחודשיים למצטרפים בחנויות המכירה ובמוקד הטלפוני. לאחר מכן יעמוד מחיר המסלול על 79 שקל - כפי שכבר הציעה בעבר.

לדברי אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone, "החלטנו לצאת במחיר חסר תקדים שיעודד את הצרכנים למעבר מחברות הסלולר הוותיקות ל-YouPhone. במעבר פשוט, תוך מספר דקות, הלקוח יכול להצטרף ולשלם פחות".
לדבריו, "אנחנו מאפשרים לכלל הציבור ליהנות ממסלול ללא הגבלה הזול בישראל, באמצעות המודל הייחודי שלנו, לפיו ההוצאות השגרתיות: קניות, מזון ודלק מוזילות את חשבון הסלולר החודשי, עוד יותר, באופן אוטומטי, וזאת מבלי להתפשר על איכות השירות. הלקוחות שלנו כיום משלמים מחיר ממוצע של כ-40 שקל לחודש בזכות ההחזר הכספי שמתקבל מהקניות במגה ובדור אלון. המבצע זה מאפשר לכל עם ישראל להתנסות בחוויה של לשלם פחות אבל לקבל יותר".

חברת YouPhone השיקה את פעילות הסלולר בחודש מאי השנה, במסגרת הכניסה של כל השחקנים החדשים לשוק הסלולר. המודל של החברה מציע חבילה המשלבת בין סלולר לקניית דלק ומוצרי מזון וצריכה בחנויות הקבוצה (תחנות הדלק דור-אלון, ורשת השיווק מגה).

באוקטובר החברה הציעה מסלול ללא הגבלה ב-79 שקל בחודש, הכולל שיחות ללא הגבלה, הודעות SMS וגלישה בנפח 1 ג'יגה (הרחבה לגלישה בנפח 3 ג'יגה בתוספת 10 שקל). לפי המבצע הזה, חברי מועדון You יכולים לקבל זיכוי של עד 50 שקל מהחשבון החודשי בסלולר, אם יקנו ברשתות מגה או יתדלקו בתחנות דור-אלון: על כל קנייה של 250 שקל מקבלים הטבה בשווי 5 שקלים שעוברת ישירות כזיכוי לחשבון, עד 50 שקל לחודש.

>> לכתבה המקורית באתר גלובס