מנויי פרטנר ו-012 מובייל יכולים ליהנות מהיום משירות אפל מיוזיק  בלי להסתבך עם תשלום לאפל, שדורש כרטיס אשראי בינלאומי. החברה הודיעה לפני זמן קצר על שיתוף פעולה עם אפל, במסגרתו תציע פרטנר למנוייה את שירות המוזיקה של אפל.

בדומה לשיתוף הפעולה של פרטנר עם נטפליקס, גם כאן החברה מעניקה חצי שנה ראשונה חינם לכל מי שישלח את המילה Music בסמס למספר 999 או יירשם דרך אתר החברה. לאחר מכן, יתבצע התשלום בסך 19.90 שקל לחודש באמצעות החשבונית של פרטנר, ללא צורך במסירת פרטי תשלום לאפל.

כרגע מציעה פרטנר רק מנוי אישי באפל מיוזיק, כך שמי שמנוי למסלול המספחתי היקר יותר יצטרך בינתיים להמשיך לשלם לאפל עצמה ולא יקבל חצי שנה חינם. יחד עם שלושת חודשי ההתנסות שמעניקה אפל עצמה בשירות, יוכלו ישראלים ליהנות מ-9 חודשים חינם בשירות אם הם לקוחות (חדשים או קיימים) בפרטנר. סך הכל חוסכת פרטנר למנויים 119.40 שקל.

כדי לעודד את השימוש בשירות, הודיעה פרטנר כי הוא לא יבוא על חשבון חבילת הגלישה של הלקוחות. כך, גם מי שחבילת הגלישה שלו קטנה יוכל להאזין למוזיקה בהזרמה ללא חשש מהאטה וחיובי יתר.

שיתוף הפעולה עם אפל מיוזיק בא במקום שירות המוזיקה של פרטנר עצמה, MyBeat, שנסגר בשבוע שעבר לאחר תקופה ארוכה בה לא הצליח להתחרות מול השירותים הוותיקים יותר פלאפון מיוזיקס וסלקום ווליום.