חברת יס תציע בחודשים הקרובים שירות טלוויזיה מבוסס אינטרנט שייקרא סטינג (ומכונה בשם זמני בלו - Blue). ל-NEXTER נודע כי המחיר הצפוי הוא 89 שקל לחודש, כאשר ממיר מבוסס אנדרואיד יעלה 480 שקל ויימכר בנפרד. השירות יהיה נפרד מהשירות הוותיק של החברה לטלוויזיה דרך לווין.

בסטינג לא חייבים לרכוש או לשכור ממיר מהחברה, וכנראה אפשר יהיה לצפות בתוכן במכשירים שכבר יש בבית (סמארטפונים, מחשבים, טאבלטים, סטרימרים או טלוויזיות חכמות) בעזרת אפליקציה. עם זאת, באחת מאפשרויות התמחור של יס אפשר יהיה לקבל החזר חודשי על עלות הממיר. במילים אחרות, הוא מתומחר בחבילה, פשוט תלוי איך מציגים את זה.

על השירות של יס ישנם דיווחים כבר מספר חודשים והוא נמצא בניסוי בבתים של עובדי החברה. בידיעות נחשף כי מדובר בחברת בת נפרדת מיס עם מנכ"ל משלה, ושהוא יכלול גם משחקים. עמרי ברק חשף בתוכנית חסכון שהשם הסופי שנבחר הוא Sting (עוקץ) ודיווח בתוכנית חסכון כי סטינג תפעל עם שירות לקוחות אינטרנטי בדומה לנטפליקס וגולן טלקום, וכך תחסוך יס בעלויות,.

השירות של יס יתחרה ביס עצמה כמובן, אך מעבר לזה גם בסלקום, ששברה את השוק לפני יותר משנה עם שירות טלוויזיה ב-99 שקל לחודש, בשירות של פרטנר שהושק החודש ואמור להגיע ללקוחות הראשונים בעוד שבועיים וניתן ב-69 שקל (לחבילת הבסיס), בסמארט - שירות VOD בסיסי ב-50 שקל לחודש (פלוס תשלום על הממיר), ובהוט שמציעה את נקסט - סדרות וסרטים ב-50-70 שקל לחודש.

על פי סקר אינטרנטי שנערך על ידי החברה, בשביל לבדוק האם לקוחות יסכימו לקנות חבילה כזאת (ולפיכך להחליט אם לתמחר כך או באופן שונה), השירות יעלה בחודשים הקרובים. סטינג יתבסס על תוכן קיים של יס (סדרות, סרטים, ילדים) ועל ערוצי עידן+ הבסיסיים וכן חבילת VOD. ערוצי הספורט פרימיום יינתנו בתשלום נפרד - 60 שקל לחבילת ספורט 5 ו-88 שקלים לחבילת ספורט 1.

מיס נמסר: ״אנו שמחים כי הטלויזיה החדשה  StingTV מעוררת עניין רב, נשמח לשתף בכל הפרטים לקראת השקתה״.