כמה אתם מנצלים מחבילת הגלישה שלכם בסלולר? התחרות בתחום מתחממת בשבועיים האחרונים, כאשר ההצעה האחרונה מגיעה מגולן טלקום שתציע החל ממחר בבוקר (ה') חבילה ב-29 שקלים, ללא הגבלה לדבריה בגלישה, בשיחות ובסמסים (למי שעוד שולח סמסים).

בגולן טרם פירסמו את חוזה ההתקשרות, אך סביר להניח שיהיה שם סעיף שיגביל שימוש מופרז - כלומר לא תוכלו לפתוח נטפליקס משלכם ולנצל את רוחב הפס בלי סוף. עם זאת, בחברה מבטיחים שלצרכן פרטי לא אמורה להיות בעיה.

המחיר הוא בהתחייבות מצד החברה למשך שנתיים ופתוח למצטרפים עד 6.5.18. החבילה פתוחה לכל הלקוחות, אין דמי מעבר ואין קנס מעבר תוכנית. 19 שקלים לסים ו-30 שקלים דמי חיבור.

מתחרות חדשות

בסוף השבוע חברת פרטנר הציעה חבילה במחיר דומה (29 שקלים לחודש) תחת המותג 012, אלא ששם ההגבלה היא 100 גיגה לחודש - מגבלה שבאמת קשה לעבור, אלא אם כל צריכת האינטרנט שלכם בחיים היא סלולר ואתם צופים בהרבה וידאו. פרטנר מציעה בחבילה שלה גם את אפל מיוזיק לחצי שנה במתנה (שווי של 120 שקלים). ב-012 אין תשלום על סים, דמי חיבור או מעבר בין תוכניות.

החבילה של גולן מתחרה גם ב-We4G - מותג סלולר חדש של חברת אקספון, שמציעה אף היא חבילה חודשית במחיר של 29 שקלים, ובה נפח של "רק" 40 גיגהבייט (כי ברצינות, תבדקו פעם בטלפון, רובכם לא מגיעים לזה), 5,000 דקות שיחה ו-5,000 סמסים.