סלקום יצאה הבוקר במבצע שבו היא מספקת ללקוחות החזר על נטפליקס למשך חצי שנה. כך פורסם הבוקר בכלי תקשורת שונים. על המבצע לא נשלחה הודעה לעיתונות, וטרם היה עליו פרסום רשמי, אך לקוחות שמתקשרים לחברה שומעים עליו מהנציגים.

המבצע אמור להיות דומה לזה שפרטנר מציעה - נטפליקס בחינם למשך חצי שנה, נוסף על התוכן שסלקום מציעה. אלא שלפרטנר יש הסכם בלעדיות עם נטפליקס לתקופה הקרובה, וסלקום מספקת את החינם הזה בדרך עקיפה. היא מחזירה 29 שקלים ללקוחות מדי חודש (עבור החבילה של שידורי SD בלבד בנטפליקס) ובסך הכל - 180 שקלים.

בשביל לקבל את ההחזרה הזה - על הלקוחות לשלוח במייל לסלקום אישור שהם רשומים לנטפליקס, ולשלוח חשבוניות מדי פעם כדי לוודא שהם עדיין רשומים ומשלמים, לא מרמים את סלקום. כן, סלקום עובדת בשיטת הסמוך, ולא במשהו רשמי או מסודר יותר. סלקום מציינת בתקנון המבצע כי ההטבה "אינה נובעת משיתוף פעולה עסקי עם חברת נטפליקס".

בנוסף, סלקום מציעה לשדרג את הממיר הרגיל שלה לממיר MiBox שמבוסס על אנדרואיד בעלות של 99 שקלים, מאחר שאפליקציית נטפליקס לא נתמכת בממיר הרגיל.

וכאן העלילה מקבלת טוויסט. נטפליקס, מצידה לא ידעה שהיא נרתמה למבצע הזה של סלקום, ושהנציגים מציינים את שמה כאמצעי מכירה. מנטפליקס נמסר: "רק פרטנר היא מורשת לספק מבצע משולם מראש. מבצע הקידום של סלקום לא אושר על ידנו ואנחנו חוקרים את העניין".

מסלקום נמסר: "המבצע נמשך. החברה פועלת על פי החוק".