דפדפן אופרה לא נחשב לאחד הדפדפנים המובילים, ומותקן אצל אחוזים בודדים בלבד מהמחשבים ברוב המדינות (אם כי ברוסיה, למשל, הוא זוכה לפופולאריות גבוהה למדי). אבל החברה לא מפסיקה לחדש ואתמול (ד') הציגה דרך יעילה ונוחה לצ'וטט מהמחשב בלי צורך בהורדת תוכנות או כניסה לגרסאות הרשת של שירותי הצ'ט השונים.

בגרסה 45 של הדפדפן למחשבים נוספה תמיכה בשלושה שירותי הודעות מיידיות: וואטסאפ, פייסבוק מסנג'ר וטלגרם. כל זה בתוך הדפדפן, בלי צורך לעבור לחלון נפרד או לפתוח יישום אחר.

עוד ב-TGspot:
הסמארטפון הזה מיועד במיוחד לנשים
קודי, שמבוסס על אקס-בוקס, מגיע לאקס-בוקס

לאחר שמורידים ומתקינים את הגרסה החדשה של הדפדפן, שזכתה לשם הקוד Reborn ("נולד מחדש"), ניתן להבחין בסרגל צד הכולל, בנוסף לקיצורי דרך להיסטוריה וניהול התוספים, גם את סמליהן של אפליקציות הצ'ט הפופולאריות. לחיצה על כל אחד מהם תפתח את השירות הרצוי לצד חלון הגלישה, כאשר ניתן לצ'וטט ולחזור לגלישה או "לנעוץ" את חלון השיחה ולהמשיך לגלוש בזמן שהשיחה רצה במקביל בצד המסך. מצב זה מאפשר גם לגרור תכנים מחלון הגלישה לתוך השיחה כדי לשתף אותם במהירות חסרת תקדים.

מלבד התמיכה באפליקציות תקשורת, זכה דפדפן האופרה למספר שיפורים, כמו שיפור בחיי הסוללה - תחום שבו הוא נחשב כבר היום לדפדפן הטוב ביותר, כמו גם יותר שליטה על חוסם הפרסומות המובנה.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot