אין תמונה
דקים, מעוצבים, קלים וחזקים הרבה יותר

שלושה ימים בלבד לאחר השקתם הרשמית בארה"ב, מחשבי המקבוק החדשים של אפל מגיעים למכירה בישראל. מי שתחל למכור את המקבוקים, המקבוק פרו והמקבוק אייר כבר הערב (ה'), היא רשת iDigital. ולטענתה הם יימכרו במחירים הנמוכים ביותר בישראל ובאירופה.

מחירם  של מחשבי  המקבוק אייר יחל מ-5,299 שקלים לדגם הבסיסי ביותר עם מסך של 11 אינצ', מעבד 1.7 כשמחירו של הדגם היקר ביותר, עם מסך בגודל 13 אינצ' ומעבד 1.8 יגיע ל-8,159 שקלים.

בין השדרוגים בסדרה החדשה של המקבוק אייר נמצא מעבדים חדשים המשפרים את ביצועי המחשב, שיפור של המעבד הגרפי ב- 60% ביחס לדור הקודם, מצלמת מסך FaceTime HD, תמיכה בתקן Thunderbolt וב- USB 3.

הדגם הפשוט ביותר של המקבוק פרו עם מסך בגודל 13 אינצ' ומעבד 2.5, יעמוד על 6,349 שקלים. הדגם היקר ביותר, עם מעבד מרובע ליבות יעלה כבר 16,399 שקלים.  

מחשבי מקבוק פרו 13 ו-15 אינץ, שודרגו גם הם במעבדים חדשים מסדרת Ivy-Bridge. במחשבי ה- 15 אינץ' שודרג המעבד הגרפי ב- 60%, בנוסף לתמיכה בתקן Thunderbolt וב- USB 3, מצלמת מסך FaceTime HD וזיכרונות מהירים יותר.

אין תמונה
הדגם היקר ביותר מגיע למעלה מ-16 אלף שקלים. מקבוק פרו

אפל שהכריזה על המקבוקים החדשים בכנס המפתחים שהתקיים ביום שני האחרון שידרגה אותם הן מבחינת העיצוב והן הביצועים. החל מהמעבד - עד שני ג'יגה duel core i7 ויגיע עם זיכרון פלאש של 512 ג'יגה. המחשבים הדקיקים של אפל מקבלים גם שקע USB 3 וגם עידכון במצלמה הקידמית לצילום HD.

המק בוק פרו החדשים. המחשבים המקצועיים של אפל קיבלו גוף חדש ודק יותר ואת התצוגה היפה שתזכיר למשתמשים את האייפונים והאייפדים החדשים עם צפיפות פיקסלים של 2880x1880.

אפל מכנים אותם "המחשבים הכי יפים שאיי פעם יצרנו", ומאפל זו חתיכת הצהרה. גם כאן הכל שודרג עם מעבדי תלת ליבה 2.3 ג'יגה הרץ ועד 768 ג'יגה זיכרון פלאש. גם המעבד הגרפי זכה לשידרוג Gforce GT 650m שיבטיח רמת ביצוע של לפטופ לגיימרים רציניים. בכל זה תתמוך סוללה שאמורה להחזיק שבע שעות, אבל אנחנו נשאר ספקנים לגבי יכולות הסוללה של מחשבי המק.

>> לא משהו: בדקנו את ה-iOS 6