כמו תמיד, לא צריך לחכות הרבה לאחר צאת מכשיר חדש בשביל לבדוק את עמידותו, ותהיו בטוחים שיהיה מי שיעשה את הדבר בשבילנו. צוות האתר SquareTrade, אלה שאחראים על מספר מבחני ריסוק, ביניהם גם זה של הגלקסי S2 מול אייפון 4S, בדקו כעת גם את הטאבלט החדש מבית גוגל, הנקסוס 7 והעמידו אותו ראש בראש נגד מפלצת הטאבלטים מבית אפל, האייפד החדש. יש לציין כי מדובר בטאבלטים מ"משפחות שונות", ובעוד שגודל המסך של הנקסוס הוא 7 אינצ'ים, זה של האייפד קצת גדול יותר עם 9.7 אינצ'ים.

מבחן נפילה ראשון

כפי שניתן לראות בסרטון, הצוות לא ריחם על הטאבלטים החדשים ובמבחן הנפילה שנערך מגובה החזה, מסך האייפד נופץ וניזוק, הנקסוס 7, לעומת זאת, טאבלט הדגל מבית גוגל ואסוס יצא עם שריטות מזעריות בגב המכשיר וכמעט ללא נזק נראה לעין.

מבחן נפילה שני

במבחן הנפילה השני שנערך לטאבלטים מגובה ברכיים התוצאה היתה דומה לתוצאת הנפילה הראשונה. מסך האייפד נסדק וניזוק אך הנקסוס שרד עם מעט מאוד שריטות.

מבחן האמבטיה

במבחן הנפילה השלישי והמופרע ביותר, דימו צוות האתר נפילה של שני הטאבלטים האהובים אל תוך אמבטיית מים תוך כדי ניגון קליפ באפליקציית יוטיוב. במבחן זה נראה כי האייפד הצליח לשרוד שהות קצרה באמבטיית המים אך איבד את יכולות הסאונד, אולם בניגוד לאייפד, גם כאן הנקסוס יצא שידו על העליונה והמשיך לנגן את הקליפ ללא כל הפרעה, אנחנו התרשמנו.

>> אייפון 4S מול הגלקסי S3 במבחן הנפילה - מי שרד?

>> לכתבות נוספות באתר TGspot