הסרט "מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי", שיצא אמש לאקרנים בישראל, מביא למעריצי הסדרה מנה חדשה של אקשן וחרבות אור בתלת-ממד - אבל הוא עדיין לא מאפשר להם לחוות את האקשן הזה ממש, כמו שתמיד רצו.

בשביל מי שלצפות בסרט לא מספיק לו, הודיע היום הסניף הישראלי של יצרנית המחשבים לנובו על השקת מכשירי "מלחמת הכוכבים" שלה בארץ, ובראשם ערכה שמאפשרת לכל מי שמוכן לשלם להפוך לג'דיי לכמה דקות.

מדובר בקסדת המציאות הרבודה Mirage מתוצרת החברה, שאליה מכניסים את אייפון או אנדרואיד שישמש כמסך ומורידים את משחקים תואמים מחנות האפליקציות. המשחק העיקרי נקרא Star Wars: Jedi Challenges, שבו תוכלו להילחם באויבים בעזרת בקר דמוי חרב-אור, שיימכר יחד עם הקסדה. האויבים יופיעו על גבי תמונת החדר בו אתם נמצאים, בזכות שימוש במצלמה לשידור חי של הסביבה למסך וחיישני תלת-ממד שמקרינים את הדמויות הווירטואליות במיקום וגודל המתאימים למבנה החדר.

הקסדה תגיע לישראל בתחילת 2018 במחיר של 1,300 שקל, שכולל את הקסדה עצמה, משואת מעקב אותה מניחים על הרצפה כדי להקל על המכשיר לזהות את המיקום שלכם בחדר, ובקר בצורת חרב אור.

חוץ מהקסדה, מביאה לנובו לישראל מהיום את סדרת הלפטופים "יוגה 920" החדשה, המגיעה עם מפרט מתקדם שכולל מעבד Core i7 מהדור השמיני של אינטל, מסך מגע בגודל 13.9 אינצ' וברזולוציית 4K, תמיכה בעט מגע, זיהוי ביומטרי וזיהוי קולי ממרחק של עד 4 מטר עם קורטאנה, העוזרת הווירטואלית של מיקרוסופט. כל זה בגוף שמתהפך לטאבלט ושוקל 1.37 קילוגרם.

המחשבים נמכרים החל מהיום במחיר החל מ-6,290 שקל לגרסה הרגילה, והחל מ-7,400 למהדורה המיוחדת המציעה שני עיצובים בהשראת סרטי מלחמת הכוכבים.