הסמארטפון One M8 for Windows Phone של HTC (צילום: HTC)
One m8 for Windows של HTC | צילום: HTC

שנתיים לאחר ההכרזה על הסמארטפונים הקודמים שלה המבוססים עעל מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, אמש (ג') שבה יצרנית הסלולר מטייוואן על מכשיר Windows Phone חדש. One m8 for Windows העתק מדויק להפליא של מכשיר הדגל הפופולרי של החברה, One m8, שהושק לפני כ-4 חודשים.

גופו של המכשיר, העשוי ממקשת אלומיניום אחת, מביא מראה רענן למכשירי Windows Phone שהושקו בשנה האחרונה. ההבדל העיקרי הוא שבמקום מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, הוא מריץ את Windows Phone של מיקרוסופט בגרסתה העדכנית, 8.1.

נראה כי בחברה הטייוואנית הציבו רף גבוה מאוד למכשירים מבוססי Windows Phone, עם מפרט שכולל מסך בגודל 5 אינץ' ורזולוציה של 1,920x1,080 נקודות, מעבד עוצמתי בעל 4 ליבות של קואלקום, זיכרון RAM של 2 ג'יגה-בייט וסוללה בקיבולת של 2,600mAh, מצלמה אחורית עם חיישן "אולטרא-פיקסל" של החברה ברזולוציית 4 מגה-פיקסל וחיישן נוסף לזיהוי וקליטת עצמים שבתמונה לצורך יכולת ביצוע מיקוד לאחר הצילום, מצלמה קדמית בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל לצילום סלפיז איכותיים וזוג רמקולים קדמיים הנמצאים באזור האפרכסת והמיקרופון של המכשיר.

 

אמנם, המכשיר לא זוכה לממשק הפופולארי של HTC ממכשירי האנדרואיד שלה, Sense 6, אך HTC משלבת בו מספר אלמנטים מהממשק שלה כאפליקציות ייעודיות.

לפי שעה, המכשיר הושק ברשת Verizon האמריקאית וצפוי להגיע למפעילות אירופאיות בחודש הבא. יבואנית HTC בישראל, טאצ'-גרופ, מסרה כי לארץ יובא המכשיר "לפי הזמנה".

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot