אייפון (צילום: Justin Sullivan, GettyImages IL)
מסרב לעזוב אותנו. אייפון 5 | צילום: Justin Sullivan, GettyImages IL
 

בטח כבר שמעתם שכל הניחושים והתחזיות בעניין אייפון 5 התגלו כלא נכונות, כשאפל השיקה את אייפון 4S, דגם משודרג לאייפון 4 שמזכיר מאוד בעיצובו ותכונותיו את הדגם הקודם.

בזמן שכולם עסוקים בתכונות וביקורות של אייפון 4S שאלה אחת נשארת פתוחה: מה עם אייפון 5? מתי הוא יושק? האם הוא יושק?

אנליסטים ו"מקורבים", שנכון לעכשיו לא לגמרי ברור האם הם מנסים להציל את כבודם האבוד או באמת מסתמכים על נתונים ומקורות יודעי דבר כבר החלו להמר מחדש.

אתר הטכנולוגיה  CNET ערך ראיון עם נשיא חברת  Forward Concepts המתמחה במחקר שוק של שבבים אלחוטיים, שאמר כי "אפל שומרת את אייפון 5  לגרסת ה-LTE  (טכנולוגיה שנועדה לאפשר את מהפכת הפס הרחב בסלולר) והיא לא תגיע בקרוב, לפחות לא עד האביב הבא".

אנאד שימפי בלוגר טכנולוגיה מכובד ובעל האתר AnandTech, מסכם כי יש סיכוי טוב שמכשיר אייפון 5 דק יותר ובצורת טיפה כבר נבנה וקיים אבל יושק רק ברבעון השני או השלישי של שנת 2012.

במקביל האתר DigiTimes מדווח כי אייפון 5 בעל העיצוב המדובר, דק ובצורת טיפה, יושק כנראה בשנת 2012 או אפילו 2013 והאתר MacRumors מציין כי יצירת צ'יפים קטנים יותר של LTE כך שיתאימו לאייפון, הם בין הגורמים שמעכבים את ההשקה, וכשיהיו מוכנים, ככל הנראה ברבעון השני של 2012, אז ההשקה של אייפון 5 שוב תעלה על הפרק ותהיה רלוונטית וריאלית.  

חושבים שהבאז סביב אייפון 5 יצא מפרופורציה? ספרו לנו בטוקבקים

>> זה היה מהיר: התגובה של סמסונג לאייפון 4S