כל מי שיש לו את האוזניות האלחוטיות של אפל, האיירפודס, יכול להשתמש בהם כמכשיר ציתות לכל דבר. בעדכון גרסה שיצא בספטמבר האחרון לאייפונים, שילבה אפל כלי חדש המכונה "שמיעה" ונועד לסייע לליקויי שמיעה.

אבל יש פה רק בעיה אחת - זה נותן לכל אחד מאיתנו את האפשרות להאזין למה שקורה בחדר גם אנחנו לא נמצאים שם - בלי מכשירי ציטוט, בלי להקליט, ובלי לעורר חשד - פשוט תשאירו את הטלפון שם ותצאו החוצה עם האוזניות.

נציין כמובן כי לא מדובר בהמצאת השיטה, אפשר להשאיר את הטלפון במשרד עם אפליקציית הקלטה פתוחה או עוד שיטות דומות, אבל הקלות והנגישות כאן מעוררת תהיות. לקוחות אפל הביעו דאגה בציוצים שונים בטוויטר, לצד כתבות באתרים שונים בעולם, על הקלות שבה ניתן להשתמש בפיצ'ר הזה כדי להאזין לשיחות פרטיות.

וכנראה שכל מה שקשור לאיירפודס מעורר עניין ובעיקר הגרסא החדשה שלהן. לפי שמועות ברשת, שהגיעו ממקורות שונים, הדגם הבא יגיע עם חיישני פעילות כושר - למדידת דופק, שריפת קלוריות - שיפור בחיי הסוללה, טווח קליטת בלוטות' גדול יותר, עמידות בפני מים ואבק ומסנן רעשים. בנוסף, לראשונה מזה 8 שנים המחיר של מכשיר אפל חדש לא יתייקר.

דיווחים נוספים טוענים כי אפל תשיק את האזוניות בצבעים נוספים - משחור ועד זהב - אך נציין כי אין אישור מגורם רשמי לדברים האלה.