Ikamasutram Sex Guide

פסלים של אנשים מתוך הקאמה סוטרה (צילום: אור גץ, jupiter images)
נערו את האייפון וקבלו תנוחה חדשה בכל יום. Ikamasutram Sex Guide | צילום: אור גץ, jupiter images

נתחיל מהספר העתיק והמפורסם בעולם הסקס. הקאמה סוטרה על האייפון כולל את כל מה שהייתם מצפים לקבל בספר. יש לכם תמונות של כל התנוחות שאין איש במערב שמסוגל לבצע, יש לכם את הטקסטים המקוריים והכי חשוב, יש לכם קפיצה לעולם העתיד. נכון, הספר הוא פילוסופיה של הסקס והרעיונות מאחורי התנוחות עמוקים יותר מ”סתם עוד דרך להפוך את הסקס לספורט תחרותי”, אבל בכל זאת, אנחנו במאה ה-21. למי יש זמן לפילוסופיה? אז מה האפליקציה מציעה לנו? נערו את האייפון (בעדינות) ותקבלו תנוחה חדשה לנסות הערב. אם אתם יודעים מה אתם מחפשים, האפליקציה תאפשר לכם לעשות את זה גם. התוכנה בנויה בצורה פשוטה לשימוש – במיוחד ביד אחת.

 Cosmopolitan’s Sex Position

אין תמונה
Cosmopolitan’s Sex Position. אפשר לדרג את התנוחות החביבות עליכם

לפני שנעבור לדברים סקסיים אחרים שניתן לעשות על האייפון, נשאר עוד רגע אחד עם התנוחות. אם הקאמה סוטרה עתיק מידי עבורכם, למה לא להתייעץ במגזין קוסמופוליטן המפורסם? האפליקציה מציעה לכם ממשק חלקלק ומושקע שיציע לכם תנוחות שונות ומגוונות, וכן הסבר מפורט שיעזור לכם להגיע לסיטואציה אליה אתם מכוונים (את השותף אתם צריכים להשיג לבד). מיד אחר כך, מאחר ומדובר במגזין מודרני, תוכלו לדרג את התנוחה ואף לשתף את העולם בדעה שלכם עליה. כל תנוחה מגיעה עם מדד קושי ולא מעט טיפים שיעזרו לכם ליהנות יותר מהתנוחה שבחרתם.

Adult Sex Game

אין תמונה
Adult Sex Game. שלא יהיה לכם משעמם

אם אתם מחפשים דרך להוסיף תבלינים לחיי המין שלכם, תנוחות הם לאו דווקא הדבר המדליק ביותר שתוכלו להוסיף. משחקי מין הם כלי הרבה יותר מעניין כי הם בנויים על נדבכים והם מעלים את רמת הגירוי כל הזמן. משחקי מין עוסקים בקשר שבין שני אנשים, רגע לפני שהם הולכים על כל הקופה וכדי לעשות אותם נכון צריך הרבה מאוד דמיון ולא מעט ניסיון. המשחקים האלו פופולריים כי לרוב האנשים אין דמיון מפותח כשזה מגיע למין; אנחנו יכולים לבנות פנטזיה מינית, אבל אין לנו את הסבלנות לבנות את המתח המיני. על האייפון המשחק הטוב ביותר שתוכלו למצוא הוא Adult Sex Game. הקלידו את שמות המשתתפים ותנו למשחק לרוץ. כל אחד מכם יקבל בתורו משימה שאותו עליו לסיים. בת או בן הזוג שלכם יאשר שאכן עמדתם במשימה ויקבל את המשימה שלו לביצוע. נכון לרגע זה היישום מכיל 70 משימות שונות אך אין ספק שעוד משימות יתווספו עם הזמן.

Mygirl, Blazom Sexy Girls

בואו ונתרכז במה שקורה פה בארץ. באפליקציית Mygirl קבוצת מפתחים לכדה דוגמנית והעבירה אותה דיגיטציה כך שתוכל לחיות על האייפון. כמובן שזה לא היה מספיק ולכן מה שהם עוד עשו היה לאפשר למשתמשים לתקשר עם הדוגמנית החביבה. התקשורת אינה במילים אלא במעשים. תוכלו להאכיל אותה במאכלים סקסיים, לעסות את גבה, לנשוף אל תוך המיקרופון ולקרר אותה, לתת לה מתנות ובכל פעם לצפות בתגובות של החברה הווירטואלית החדשה שלכם. הרבה מחשבה הושקעה בפנטזיית האוננות הזו והייתי יכול לכתוב הרבה מאוד על החידושים הטכנולוגיים שהיא מציעה, אבל אני יודע שכל מה שמעניין אתכם זה לדעת אם היא מתפשטת. אז כן, היא עושה את זה, אבל לא כמו שהייתם רוצים. ליישום יש כמה קטעים סודיים שצריך לחשוף, כך שגם אם נדמה לכם שראיתם הכל, דעו שיש לה עוד מה להציע.

אין תמונה
נסו לנשוף עליה, תראו מה יקרה. Blazom Sexy Girls

אפליקציה דומה נוספת היא Blazom Sexy Girls, גם היא בפיתוח ישראלי. האפליקציה מחזירה בזמן את הסצנות הידועות של מרלין מונרו באמצעות דוגמנית שמשתפת אתכם פעולה: אפשר לקרוא לה את המחשבות, לגעת, לדגדג, לנער אותה ולנשוף עליה – ולראות איך מגיבה לכל הניסיונות שלך לעורר אותה.

Playboy

אין תמונה
האפליקציה של פלייבוי. זהירות, אין עירום מלא

ונסיים בקלאסיקה. חברת פלייבוי יודעת לעשות כסף מסקס, היא עושה את זה שנים. מה תמצאו באפליקציה שלה? את המגזין עצמו כמובן, כשהוא מעובד לפורמט של האייפון וכולל את היכולת להגיב לכתבות, אבל חשוב יותר – תוכלו לקבל תוספות שאין בשום חוברת, כמו סרטונים חושניים ותמונות רקע. חובבי פלייבוי ימצאו פה את כל מה שהם אוהבים במגזין (כתבות כמובן), כמו בדיחות סקסיות, טיפים לחיי מין סוערים יותר, וגם תמונות אופנתיות שיעזרו לכם להראות טוב יותר למין השני. עירום מלא לא תמצאו פה, למרות שהמגזין המודפס לא מתבייש בהם; אחרי הכל האפליקציה עדיין חיה בעולם של אפל ושם גם לסקס יש גבול.

>> ללמוד עם האייפון
>> לכל הכתבות במדור