אין תמונה
קל, דק ומלא בטכנולוגיה חדשנית. מותר לחלום

הנה זה מתחיל. בעוד שהשמועות שמתרוצצות ברשת מדברות על אייפון 5S שאולי יוכרז בחודש אוגוסט הקרוב, מעצבי הקונספטים הזריזים כבר דילגו על גרסת הביניים הזו, שכמו במקרה של האייפון 4S בטח תשמור על עיצוב ומבנה כמעט זהים לגרסתו הקודמת, אייפון 5, ועיניהם כבר נשואות לאייפון 6 שיוכרז מתישהו, איפשהו, ויקבל תכונות כלשהן.

 נקסטר גם בפייסבוק


בסרטון קונספט חדש, המעצבים מדמיינים אייפון 6 לא רק בעיצוב חדש אלא גם עם טכנולוגיות שעדיין לא קיימות. בתיאור הארוך מאוד של הסרטון הם מסבירים כי זהו הדבר הגדול ביותר שקרה לאייפון מאז האייפון. עוד מספרים כי על מנת לייצר את העיצוב החדש, הם נאלצו להמציא טכונולוגיה חדשה לגמרי: "כשחזינו את האייפון החדש" כתוב בתיאור, "רצינו ליצור עיצוב דק וקל להפליא. אבל זה כמעט בלתי אפשרי ליצור מכשיר כל כך דק וקל בלי לפגוע בתכונות והביצועים שלו". מה שהם עשו הוא פשוט להמציא טכנולוגיה.

 וכך קיבלנו אייפון 6 בעובי של 6.6 מילימטרים בלבד עם נאנו-סים ב-44% קטן יותר מהמיקרו-סים. חריץ ההטענה שגם כך קטן, יהיה קטן אפילו יותר, המצלמה תהיה בעלת 12 מגה פיקסלים עם שלל פיצ'רים חדשים. בדימיונם המדויק להפליא של המעצבים האייפון 6 יהיה קל יותר ב-20% מקודמו ודק יותר ב-18%.

המעצבים לא ממשיכים ומפרטים עוד ועוד פיצ'רים דימיוניים, שאפילו הטכנולוגיה המפותחת של אפל, לא יכולה כנראה להשיג כיום. אגב, לסרטון קוראים "אייפון 6  - הטריילר הרשמי", אבל אנחנו מקווים שהכוונה של היוצרים לא היתה באמת לגרום לאנשים לחשוב שזהו האייפון 6 האמיתי של אפל.

 

>> אפל חושפת: 10 סיבות למה האייפון הוא הסמארטפון הכי טוב בעולם

>> זה שוב קרה: כך עוקפים את מסך הנעילה באייפון