הדלפות של מכשירים ברשת מגיעות לרוב בדמות תמונה מטושטשת, רמזים קטנים או חלקים מפאזל אחד גדול, אבל לא הפעם. אתר Techdy טוען כי הצליח להשיג את האייפון המוזל שיעלה 99 דולר בלבד, או למעשה את הכיסוי שלו.

האם זה האייפון המוזל?
המארז מיוצר מפלסטיק איכותי. האייפון המוזל (לכאורה)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זהו לא המכשיר בפועל אלא מארז מפלסטיק המציג עותק של המכשיר המקורי. עם התמונות ואף הסרטון שבהמשך. באתר נטען כי גודלו של מסך האייפון המוזל נשאר זהה לדור הנוכחי (4 אינצ’). עוד טוענים באתר כי המארז מיוצר מפלסטיק איכותי, פוליקרבונט, בדומה למארזים של סדרת הלומיה וכי ניתן להתרשם שהמיקומים של החיבורים כמעט ולא השתנו.

האם זה האייפון המוזל?
מסך בגודל 4 אינצ'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעבר נאמר כי אפל מעוניינת במכשיר מוזל אשר ישווק במגוון צבעים עם מעבד דור קודם ומחיר זול יותר בהשוואה לדגם החדש שהיא משיקה. אותו כיסוי גם דלף בחודש אפריל, אך בדיווח הנוכחי נטען כי המסך גדול יותר מאשר 3.5 אינצ'.

באופן מוזר ואף מעט מחשיד האתר משווק גם מכשיר המכונה Basic Bear המבוסס על אותו עיצוב בדיוק רק שהוא רץ על מערכת האנדרואיד. המכשיר בעל מעבד מרובע ליבה Snapdragon 600 עם מסך 5 אינצ’ 1136×640, זיכרון 2 ג’יגה ראם ומצלמה 8 מגה פיקסל כשמחירו עומד על 199 דולר. כל זה נשמע לנו קצת יותר כמו ניסיון שיווקי מאשר הדלפה מקרית, כך שנאלץ להמתין לפרטים נוספים.

צפו בווידאו:

 

לכתבות נוספות באתר TGspot