מכשיר דמה של אייפון 5 (קרדיט: micgadget.com)
לא נדלק ולא עובד ותמורת 5 דולר בלבד הוא יכול להיות שלכם

בתקופה האחרונה מסתובבים להם ברשת מכשירי אייפון 5 בטענה כי כך נראה המכשיר המקורי. כולם נראים כמעט אותו הדבר וכולם לא באמת פועלים, עם שינויים מינוריים מאחד לשני וכמעט תמיד זה מגיע מאיזשהו מקור במזרח. לא ברור איך, אבל איכשהו ברשת עושים מהם באזז כאילו מדובר במכשיר המקורי. ולא, באף אחד מהמקרים שראינו עד כה, לא נראה כי מדובר בדבר האמיתי אלא במכשיר דמה שיצרן סיני כזה או אחר מייצר. כל יצרן פועל על בסיס שמועות, מוסיף הדפס כזה או אחר, קצת שינוי פה ושינוי שם ולבסוף מוציא דגם שנראה מעט שונה מהאחר אבל קרוב לכל השמועות.

מכשיר דמה של אייפון 5 (קרדיט: micgadget.com)
אם יש רשימה של מוצרים מיותרים, אז הדמה-אייפון 5 הזה בהחלט בפנים

והנה, הדגמים הללו מגיעים לבסוף לרשת, ויתרה מכך, תוכלו אפילו להזמין אותם בעצמכם ולהשוויץ לכולם שיש לכם את הדגם “המקורי” של אייפון 5. אתר המכירות הסיני Taobao מציע למכירה מספר מודלים שכאלה במחירים הנעים החל מ-33 יואן, כ-5 דולר בלבד, ועבורו נקבל את כל החבילה הכוללת מראה מוארך יותר, חיבור נתונים קטן יותר, עובי דק יותר, חלק אחורי מפלסטיק וכפתור מרכזי. המכשיר אמנם לא נדלק או עובד, אבל אם תרצו לעשות רושם כאילו יש לכם אייפון 5, מדובר במודל די מושלם.

מכשיר דמה של אייפון 5 (קרדיט: micgadget.com)
תמיד נחמד להשוויץ בפני החברה שיש לכם חתיכת פלסטיק מעוצבת כמו אייפון 5

מי שממש רוצה, יוכל לרכוש את ה"אייפון 5" בצבעים שונים כמו שחור עם כסף או לבן ואפילו תמונה המודבקת על חלקו האחורי של המסך שנותנת לו מראה אותנטי. אז אם יש לכם כמה דולרים מיותרים, גלשו לאתרים הסיניים ורכשו את מכשיר האייפון 5 גם לעצמכם.

_OBJ

>> לכתבות נוספות באתר TGspot