מסירת סמארטפון לתיקון היא אחד הרגעים הקשים בחייו של הומוספיאנס סלולרוס, או בכינויו הנפוץ האדם המודרני המכור לסמארטפון. הרגע הזה, שבו נפרדים לפרק זמן לא ידוע מהמכשיר שבלעדיו אנחנו אפילו לא חצי בני-אדם (ואיתו אנחנו פשוט רובוטים), ושמים אותו ביד של טכנאי שיחטט בו ויעתיק את כל תמונות העירום, בלי לדעת מראש איזה מכשיר חלופי נקבל, יכול למוטט את העצבים של כל אחד.

תארו לעצמכם איך הרגיש האיש הזה, שתוך כדי הרגע מורט העצבים ממילא חווה רגע מורט עצבים לא פחות, כשהאייפון 6 פלוס שלו התפוצץ בידו רגע לפני שמסר אותו לתיקון לפני שבוע בחנות פרטית במדינת קווינסלנד שבאוסטרליה.

החנות שבה זה קרה סיפרה לסוכנות הפצת הווידאו ViralHog כי הלקוח "נכנס לחנות עם אייפון 6+ עם נזק במסך לתיקון. הלקוח רצה תיקון למסך השבור והתלונן שהסוללה המקורית של אפל לא מחזיקה מעמד (מספיק)". רגע אחרי שמגן ה-Otterbox הוסר מהמכשיר והבעלים הדגים עד כמה מטריד להשתמש במסך השבור על ידי הפעלת לחץ מתון למדי על המסך - "הסוללה התקלקלה והתפוצצה. עוצמת הפיצוץ הראשוני גרמה למסך להיפרד מהטלפון", סיפרו בחנות.

לאחר שהבעלים שמט את המכשיר המעשן על השולחן, מיהר העובד שהיה במקום להביא מטף ולכבות את המכשיר. מכיוון שההתרחשות מילאה את חלל החנות בעשן סוללות רעיל (ועשן מטפים פחות רעיל אבל מטריד לא פחות), היה צורך לפנות אותה ולסגור אותה למשך היום.

"דמיינו שזה היה קורה חמש דקות קודם, בזמן שהבחור נהג לכיוון החנות, ולא בתוך החנות", מסרו מהחנות, וניסו לגרום לנו לדמיין טנדר אדום עולה באש באמצע כביש מדברי באאוטבק האוסטרלי. אמנם, לא הצלחנו לדמיין שאייפון יצית רכב שלם, אבל עצם העובדה שהוא נראה בבירור מתפוצץ ביד של בעליו מטריד אותנו מספיק.