הם מחכים ימים ולילות בתורים ארוכים כדי לרכוש את האייפון והאייפד, הם מבזבזים אלפי דולרים על כל מוצר חדש שיוצא ועליו לוגו של תפוח נגוס, הם מלכלכים על חובבי אנדרואיד ומאמינים שלהיות אפליסט או אפל פאנבוי זה הכי הכי.

אספנו 14 מחוות הכי הזויות, משוגעות, מדליקות וסקסיות של מעריצי אפל לחברה והמותג הכי חזק בעולם.

"עוד דבר אחד" (One More Thing), אחד מהמשפטים היותר מפורסמים של סטיב ג'ובס שבו הוא השתמש בסוף המצגות שלו כדי לחשוף לעולם הפתעה נעימה במיוחד בצורת מוצר חדש שמיד היה הופך ללהיט. מעריץ אפל החליט לקעקע על ידו את המשפט הזה ואין דרך עדינה לומר זאת, אבל הקעקוע יצא הכל חוץ מתואם את העיצובים היפים והנקיים של אפל.

עוד דבר אחד

המחווה הבאה משלבת גם יצירתיות וגם כישרון. אם תסתכלו מקרוב מאוד תגלו שהפורטרט היפה הזה של סטיב ג'ובס עשוי כולו מתפוחים אדומים וירוקים. אנחנו התרשמנו מאוד.

תמונה של סטיב ג'ובס שעשויה מתפוחים

עוד קעקוע של מייסד ומנכ"ל אפל האגדי, הפעם יפה יותר מזה שראינו בהתחלה.

קעקוע של סטיב ג'ובס

אחת מהמחוות המפורסמות מהתקופה האחרונה היא של המעריץ שגילח על הראש שלו את התמונה של סטיב ג'ובס. האיש צולם מחוץ לחנות אפל במנהטן, במקרה (או שלא) ביום ההשקה של אייפון 4S.

תספורת סטיב ג'ובס

וממחווה לגיטימית יחסית נעבור למשהו קצת יותר ביזארי. זה ידוע שהמעריצים הכי מושבעים של אפל נמצאים במדינות מזרח אסיה, מסתבר שהם כל כך מושבעים שהם מוכנים לגלח על הראש של הילדים התמימים שלהם, שייתכן וכלל לא יודעים מה זה אייפון בכלל, את הלוגו של ענקית התפוח. מקסים.

תספורת אפל על הראש של הילדים

האולימפיאדה מתקרבת ואין כמו ספידו עם הלוגו של אפל.

ספידו עם הלוגו של אפל

עכשיו באמת לאחת מהמחוות היותר מוזרות ומושקעות שראינו עד היום. האיש הזה פשוט שתל בתוך היד שלו מגנטים כדי שאלה יחזיקו את האייפוד נאנו שלו. כאן תוכלו לראות את כל התהליך.

שתל מגנטים בתוך היד כדי להחזיק את האייפוד שלו

כשמעריצי אפל לא משתמשים בגוף שלהם כדי להביע את אהבתם לתפוחים, הם עושים את זה בעזרת חפצים אחרים. כאן תוכלו לראות איך גג של מכונית חביבה הפך לאייפוד ענק.

גג של מכונית הפל לאייפוד

עוד מחווה מעולם המכוניות. הפעם במדבקות.

מדבקות אפל על מכונית

הספה הבאה עשויה ממחשבי מק. לא נראה נוח. מדליק דווקא כן.

ספה שעשויה ממחשבי מק

אם אתם כבר עם האייפון בשירותים, לא כדאי שגם מתקן נייר הטואלט יהיה של אפל?

מתקן של ניייר טואלט שעשוי ממק

וזאת מחווה שמביעה בצורה הכי טובה מיהם האפל פאנבויז האמיתיים ומה הם חושבים על כל החברות האחרות.

מערית אפל משתין על מיקרוסופט

הם מחכים שעות וימים כדי לקנות אייפון 4S, שהוא אפילו לא אייפון 5. בימי ההשקה הם נדחסים, נדחפים נרמסים. כל זה כדי לקבל ראשונים את הלהיט הבא של אפל שבעוד חודש ימים מרגע רכישתו יהפוך למיושן.

משיקים את אייפון 4S

ולסיום כמובטח, מחווה סקסית במיוחד: קעקוע "אפל לנצח".

אפל לנצח

 >> זאת התמונה שמוכיחה שהעיצוב של הגלקסי הועתק מהאייפון?

>> וגם: "איך יכולת לבגוד ברוב?" - המעריצה של רוברט פטינסון תוקפת ביוטיוב