העולם כבר הבין מזמן שמעריצי אפל, אפל פאנבויז, יעשו הכל למען מוצרים של ענקית התפוח, עכשיו מגיע ככל הנראה שיא השיאים: ריח חדש ומיוחד שנוצר בניחוח של אייפון, אייפד, מקבוק ויתר מכשירי אפל רגע אחרי שהם יוצאים מהאריזה.

אייפון 4S בקופסה (צילום: Feng Li, GettyImages IL)
מריחים עד לכאן. אייפון 4S בקופסה | צילום: Feng Li, GettyImages IL

מי שאחראית על הרעיון והביצוע היא חברת האמנות Greatest Hits שהצליחה לבודד את הריח המדויק שאנחנו מריחים בכל פעם שפותחים אריזה חדשה של מכשיר כלשהו של חברת אפל.

את ריח פעולת פתיחת הקופסה, שבעולם הטכנולוגיה מקובל לקרוא לה Unboxing, ייצרו האמנים בשיתוף עם סוכנות העיצוב Air Aroma שהסבירה בבלוג הרשמי שלה על ההמצאה המוזרה.

"ניתן להבחין בניחוח ייחודי ברגע שפותחים את האריזה של מוצר אפל חדש. מעריצי אפל יזהו בוודאי את הריח הזה. הריח שנוצר עבור Greatest Hits משלב את הריח של עטיפת הפלסטיק מעל הקופסה, הדיו המודפס על האריזה, הריח של הקרטון, הפלסטיק בתוך הקופסה וכמובן ריח האלומיניום של מכשיר שהגיע ישירות מהמפעל בו הורכב בסין".

אם ריח האנבוקסינג נשמע לכם מטורף במיוחד, נספר כי זוהי אינה הפעם הראשונה שאנחנו נתקלים במכירת ריחות. חברת Air Aroma עצמה מוכרת ריחנים שיכולים להפיץ כמעט כל ריח שרק תעלו על דעתכם במשך שנים. בחברה אפילו מציעים לכם להתאים אישית את הריח שאתם רוצים והם ייצרו אותו עבורכם.

בכל מקרה, אם אהבתם את הרעיון ואתם כבר רוצים להתיז על עצמכם בושם בריח של אייפון 4S חדש, צפויה לכם אכזבה, כי לפחות בינתיים, מדובר בניסוי בלבד שלא הופקו ממנו מוצרים מסחריים בצורת בושם, דאודורנט, ספריי שירותים או מקלות ריחניים.

 

>> צפו: נוקיה צוחקת על אפל

>> הסמח"ט המכה מככב ב-Draw Something

>> וגם: תסמונת אייפון 4S - סמסונג גלקסי S3 צפוי לקבל רק שדרוג קל