במהלך היממה האחרונה קפצה לכם התראה שהגיע הזמן לעדכן את האייפון למערכת ההפעלה iOS12.3. 

השינוי המשמעותי ביותר הוא האפליקציה של Apple TV. שירות הטלוויזיה המשודרג של אפל, שעליו החברה הכריזה לפני חודשיים, נפתח ל-100 מדינות כולל ישראל, אלא שכאן התוכן מצומצם יותר - ואפשר רק לגשת לסרטים וסדרות שממילא היו זמינים פה דרך iTunes. בארה"ב, אפשר לצפות ב-HBO, Showtime וערוצים נוספים. אפקליקציית AirPlay עודכנה - ואפשר לשדר את המסך לטלוויזיות חכומות שתומכות ב-AirPlay. 

אפליקציית המוזיקה - Apple Music תציע מוזיקה מותאמת אישית "עבורך" שתתעדכן מספר פעמים במהלך היום בהאתם לז'אנרים, אמנים ומצבי רוח. 

היו גם כמה תיקוני באגים זניחים עדכוני אבטחה - לתיקון שיחות ב-Wifi, לתיקון הופעת שמות שירים במסך הרכב, למניעת דליפת אנשי קשר, מניעת של הפעלת תוכנות לא מורשות, חסימה של סרטים שנגועים בוירוסים, חסימת דליפה של מידע מהאייפון ועוד, השבתה של המייל ועוד. חשוב לציין - אפל לא אומרת שהדברים האלה קרו, אלא שתוקנו חלקים במערכת ההפעלה שהיו עשויים להוביל לתרחישים הללו.

בשביל לעדכן לחצו על ההתראה, או לכו להגדרות -> כללי -> עדכוני תוכנה ועדכנו משם. העדכון זמין למכשירי אייפון 5S ומעלה. בעוד כשבועיים וחצי אפל כנראה תציג את הגירסה הבאה, iOS13, שתהיה זמינה בהתחלה לנסיינים ולמפתחי אפליקציות, ולקראת השקת האייפון החדש בספטמבר - גם לקהל הרחב.