קונספט של אייפון 6 (צילום: Johnny Plaid)
צילום: Johnny Plaid

אייפון 6 יושק כנראה מתישהו בעתיד ובינתיים כולם כבר דרוכים לאייפון ביניים שאולי ייקרא אייפון 5S או 5C ואולי יהיה גם או רק בגרסה מוזלת ויושק בסתיו הקרוב.

כל זה לא מפריע למעצבים להמשיך ולחלום, ולזכות בתהילת אינטרנט עם עיצובי קונספט אלטרנטיביים של הסמארטפון המפורסם.

בואו לפייסבוק של נקסטר

אחד מאותם מעצבים הוא ג'וני פלייד (Johnny Plaid), שיצר קונספט די מרשים ובו הוא נפטר מהמסגרת והשאיר מכשיר עם גוף אחיד, חלק ועשוי אלומיניום.

 

התכונות התאורטיות הבולטות של אייפון 6 הן שהוא יהיה חזק יותר ב-60% וקל יותר ב-40% מהאייפון הנוכחי. הוא יקבל את iOS 8, מערכת ההפעלה הבאה של אפל (עליה היא עדיין לא הכריזה). כדי להפעיל את העוזרת הווירטואלית סירי יצטרך המשתמש להחזיק את כפתור הבית למשך שתי שניות, ללחוץ או לטפוח עליו קלות כדי להיכנס להגדרות הכלליות של המכשיר.

שני כפתורים נוספים שיהיו וירטואליים, מימינו ומשמאלו של המכשיר יאפשרו לעשות עוד פעולות כמו פתיחת דפדפן, החלפה של שירים, קריאת הודעות, מיילים ועוד. המפתחים גם יוכלו להתאים את האפליקציות והפונקציות שהן יבצעו באותם כפתורי הבית.

מבחינת הגדלים, אייפון 6 הווירטואלי יהיה באורך של 123.8 מילימטרים, ובעל רוחב של 58.6 מילימטרים, העובי שלו יהיה 7.6 מילימטרים. המסך יהיה מסך רטינה איכותי בגודל של 4.5 אינצ'.

קונספט של אייפון 6

 

המצלמה של אייפון 6 החלומי תהיה בעלת חיישון של 8 מגה פיקסלים, אפשרויות צילום שונות כולל צילום פנורמה, חסין בני מים, אפילו אם יטבע למשך למעלה מחצי שעה בעומק של חצי מטר.

האייפון יקבל מעבד מרובע ליבות, זיכרון של 4 ג'יגה בייט וסוללה שמחזיקה 12 שעות בגלישה ברשת דור 4. עוד מצוין כי המכשיר יהיה מהיר פי 4 יותר מאייפון 5 ומהיר פי 2 מסמסונג גלקסי S4.

המעצב מפרט אפילו את המחירים של אייפון 6, שנזכיר שוב שהוא לא באמת קיים וגם כולל נפחים שלא באמת קיימים, 199 דולר עבור זיכרון של 32 ג'יגה בייט, 299 דולר עבור 64 ג'יגה בייט, 399 דולר עבור 96 ג'יגה בייט ו-499 דולר עבור 128 ג'יגה בייט.

ובעולם המציאותי. הבעיה בקונספטים היפים האלה שהם נראים יפה בתוכנה גרפית, אבל במציאות שבה אפל צריכה לגרום למכשיר גם לעבוד בצורה מושלמת, להיות עמיד, בעל סוללה שמחזיקה מעמד שעות ארוכות, לא מתחממת ולא מתפוצצת ועוד מגוון דרישות של המשתמש המודרני - אייפון 6 שכזה כנראה לא יושק בזמן הקרוב.

 

 

 

קונספט של אייפון 6

>> מודעה לחיפוש מהנדסים הוסרה בגלל שהמציגות "יפות מדי כדי להיות מהנדסות"

>> אייפון 5C נחשף בסרטון חדש