אם נמאס לכם להתחיל לחפש את עצמכם בין הזום והסקייפ כשאתם רוצים לדבר עם כל החבר'ה, ודאי תשמחו לשמוע שוואטסאפ סוף סוף נענית לתחינותינו והודיעה – בקרוב נוכל לשוחח בווידאו ובאודיו דרך האפליקציה הפופולרית עם עד 8 משתמשים, ולא רק עם 4 כפי שניתן היום.

בגרסת הבטא החדשה לוואטסאפ, הן באייפון והן באנדרואיד, נוספה אפשרות לפתוח שיחה קבוצתית של עד 8 משתתפים.מי שנמצא בגרסת הבטא יכול לעשות זאת הן באמצעות פתיחת שיחה והן באמצעות כפתור פתיחת שיחה מתוך הקבוצה, כפי שניתן לעשות היום. כפי שתוכלו לראות בתמונה, מופיעה שורה המעדכנת כי חוץ מעצמכם, ניתן להוסיף עוד 7 משתתפים לשיחה.

האפשרות מופיעה בגרסאות הבטא הרשמיות, ומניסיוננו זה אומר שהאפשרות יכולה להגיע לטלפונים שלנו כבר בימים או בשבועות הקרובים. בוואטסאפ מבינים שהאפשרות חשובה במיוחד, בטח על רקע משבר הקורונה שגרם לעלייה ניכרת בשיחות הווידאו בעולם. שירותים בלי הגבלת משתתפים משמעותית זכו לשימוש נרחב יותר, במיוחד בקרב חברות שנאלצו לקיים ישיבות המוניות מרחוק.

בגרסת הבטא מדגישים כי ברגע שתצא האפשרות לכלל המשתמשים, יוכלו להשתתף בשיחה רק מי שיעדכנו לגרסה החדשה, לכן כדאי לאפשר עדכונים אוטומטיים לוואטסאפ, אם הם לא מאושרים כעת במכשיר הטלפון שלכם.