Events – סנכרון אירועים בפייסבוק עם היומן האישי

Events – סנכרון אירועים בפייסבוק עם היומן האישי
מה עם האנדרואיד?

האפליקציה מציגה בצורה נוחה את האירועים השונים מפייסבוק, כאשר את כל האירועים אותם המשתמש סימן כ-Going היא מסנכרנת עם היומן האישי שלו. מדובר בכלי נוח לאלו שנוהגים לצאת להופעות, מסיבות ואירועים, ומקבלים הזמנות באמצעות הפייסבוק. באמצעות היישום ניתן לסדר את אותם אירועים על בסיס הרלוונטיות שלהם, להצטרף לאירועים ולשתף אותם בקלות עם כל אחד.

יתרון: עונה על צורך ממשי, ייתכן כי בזכות האפליקציה אנשים יפקדו יותר אירועים ולא יתבאסו כשיוודע להם שפספסו.

חסרון: לא זמינה לאנדרואיד, יהיה נחמד אם יוצגו כל האירועים ולא דווקא כאלו שאישרנו אליהם הגעה, או לפחות היכולת להחליט הנוגע לכך.

מחיר: חינם | הורדה ל-iOS

Different Alarm Clock – שעון מעורר דינאמי

אין צליל שנוא ומעורר חלחלה יותר מזה של השעון המעורר שאנו רגילים לשמוע מידי בוקר, גם אם נהיה בחוף ים קסום. אפליקצית שעון מעורר חדשה תפתיע אותנו כל בוקר מחדש עם שיר אחר, בהתאם לז׳אנר מוזיקלי שנבחר מראש, כך שכל פעם שנתעורר נפקח את עינינו למשמע צליל חדש שטרם מאסנו בו. במידה ואתם רוצים להיות מופתעים עוד יותר כל בוקר מחדש, תוכלו להגדיר כי השירים יבחרו רנדומאלית.

אחת לשבועיים השירים יתחלפו בהתאם לפופולאריות שלהם, כשאותם שירים מגיעים ביחד עם הורדת האפליקציה אל תוך המכשיר. נלחצתם? אין מה, שכן מדובר בשירים מקוצרים ולכן האפליקציה לא דורשת יותר מידי מקום פנוי במכשיר.

יתרון: אפליקציה פשוטה ולעניין, תפעולה מאוד אינטואיטיבי ופשוט.

חסרון: בגלל שכל כך התרגלנו כבר לצליל ההשכמה שלנו, יתכן כי ברגע שיושמע שיר נעים נתייחס אליו כאל חלק מהחלום, מה שיוביל לכך שאנו עשויים להתעורר באיחור או לא להתעורר בכלל.

מחיר: חינם | הורדה לאנדרואיד

עוד ב-Geektime:

Atad Club - עושים עסקים עם אנשים קרובים

האפליקציה מאפשרת לכל עסק קטן לייצר מועדון לקוחות שכונתי ולחשוף את המוצרים והמבצעים שלו לכל אחד בשכונה (עד לרדיוס של 2 ק"מ) באופן עצמאי לחלוטין ומהסמארטפון. בעל העסק יכול לייצר מבצעים בשעות מסוימות, עם או בלי קופונים ולקבל דו״ח יעילות על המבצעים שלו (כמה קליקים היו על כל מבצע בכל יום). כמו כן, ניתן להזין את המוצרים המוצעים ולחשוף אותם בפרופיל, כמעין חנות וירטואלית. הצרכנים יכולים לחפש אחר מבצעים סביבם או להזין כתובת מרוחקת ולחפש בה מבצעים. כמו כן, ניתן לחפש עסקים מקטגוריה מסוימת בסביבה (נניח ואני מחפשת נורה), גם אם אין להם מבצעים פעילים כרגע.

יתרון: מעודדת עסקים קטנים ושכונתיים בכך שמגבירה את חשיפתם וממקמת אותם על הרדאר.

חסרון: שם לא קליט, יש להעלות המודעות אודות האפליקציה על מנת שבתי עסק יצטרפו, שכן כל עוד אלו לא ירשמו לשירות זה לא יהיה רלוונטי עבור המשתמשים.

מחיר: חינם | הורדה לאנדרואיד הורדה ל-iOS 

Spanish injection – לימוד ספרדית בצורה אחרת

אפליקציה ללימוד ספרדית באמצעות סימולטור שיחות יומיומיות, תוך כדי תצוגה ויזואלית קלילה ומשעשעת. הרעיון הוא לחסוך לכם את הצורך בשינון טבלאות מילים או רכישת מילון כיס לפני הנסיעה הבאה שלכם למדינה דוברת ספרדית. סך הכל קיימים מעל ל-20 תרחישים, אך הגרסה החינמית מכילה רק כ-7 שלבים, כאשר אלו ניתנים לרכישה תמורת 5 דולר.

יתרון: נוח ונגיש בכל מקום – ׳on the go׳, דרך קצת פחות משמימה ללמוד שפה חדשה.

חסרון: גרסה חינמית יחסית מצומצמת, לא קיימת גרסה לאייפון, מוגבל לשפה אחת.

מחיר: חינם, רכישות בתוך האפליקציה | הורדה לאנדרואיד

הכתבה התפרסמה במקור באתר Geektime