בחודשים האחרונים למדנו להכיר קצת יותר מקרוב את חבורת המפתחים הישראלים. מהר מאוד למדנו שמדובר בחבורה גדולה למדי, שיודעת להוציא מתחת ידיה אפליקציות רבות שמכסות כמעט את כל תחומי השימוש בטלפונים החכמים והטאבלטים שלנו, וברמה שלא מביישת אף חברת פיתוח אפליקציות מכל רחבי העולם.

החלטנו להמשיך עם הפטריוטיות ולהביא לכם עוד רשימה של אפליקציות שהגיעו לחנויות האפליקציות היישר ממוחם הקודח של המפתחים הישראלים.

1. Make it Ring - לגרום גם לטלפון מושתק להשמיע קול

אפליקציית MakeItRing
אפליקציית Make It Ring

השאלה היא לא אם ואולי, אלא רק מתי. כולנו בשלב כלשהו בחיים הטלפוניים שלנו מורידים את עוצמת הקול עד הסוף. לא משנה אם מדובר בפגישה עסקית, סרט קולנוע או כניסה למיטה בשעה מוקדמת, אסור שצלצול טועה או מכוון יפריעו. וכמה פעמים לאחר מכן שוכחים להחזיר את העוצמת הקל לקדמותה, ואז בדיוק גם שוכחים היכן הונח הטלפון?

עם האפליקציה הזו של חזי דימרי כל מה שאתם צריכים הוא לשלוח מסרון לטלפון שלכם עם מילת המפתח שהוגדרה, Play כברירת מחדל, ולמרות שהוא מושתק הוא יצלצל בקולי קולות למשך 10 שניות או עד שתמצאו אותו. פתרון פשוט יחסית לבעיה פשוטה אבל כזו שיכולה להיות כואבת.

חינם

הורדה לאנדרואיד

2. VokiTalk - לשלוח מסרון קולי במקום טקסט

למה לעצבן את האצבעות ולהתעצבן בעת שרוצים לשלוח מסרון? על כל אחד שמניע את האגודלים שלו כמו אשף על המקלדת, יש כמה וכמה שבעיקר עושים טעויות כתיב. VokiTalk באה לעזרתם ומאפשרת לשלוח הודעות קוליות מוגדרות, בינתיים בעברית ובאנגלית ולחסוך זמן. יש מספר קטגוריות לבחירה, אפשר לבחור בקול של גבר או אשה ואם רוצים אפשר גם לשלוח שריקה בלחיצת כפתור. בנוסף, ניתן לקבוע שעות זמינות ועוד.

 

חינם

הורדה ל-iOS

3. BabySale - לגדל את התינוקות קצת זול יותר

אפליקציית BabySale
אפליקציית BabySale

ילדים זה שמחה, אבל מה לעשות, זה גם הרבה הוצאות, במיוחד לזוגות עם ילדים קטנים שזקוקים לבקבוקים מיוחדים, כמויות של חיתולים, מזונות מיוחדים ועוד. האפליקציה BabySale תעזור לכם לחסוך כמה וכמה שקלים. אסף רגולסקי מספר שהיא נולדה מתוך הכרח, והיא מרכזת מבצעים מכל הרשתות, מאפשרת לנרשמים לשתף מבצעים שהם מוצאים עם שאר החברים, וגם מאפשרת לקבוע מוצרים שלגביהם אתם רוצים לקבל התראות מחיר. מה רע לגלות מבצע בו מוכרים שתי חבילות של חיתולים במחיר של אחת?

בחינם

הורדה לאנדרואיד | הורדה ל-iOS

4. Get Transfer - לנסוע כמו אח"מ משדה התעופה למלון ובחזרה

אפליקציית Get Transfer
אפליקציית Get Transfer

נוסעים לחו"ל לעבודה, או לחופשה פרטית? רוצים לנסוע משדה התעופה למלון בנוחות, להרגיש קצת כמו אנשים חשובים? עם Get Transfer תוכלו להזמין הסעה מיוחדת בשבילכם עוד לפני שאתם טסים לחו"ל, ובשה התעופה יחכה לכם נהג עם שלט שנושא את שמכם, ויוביל אתכם ליעדכם בנוחות ובקלות בלי שתצטרכו לחפש דרך תחבורתית נוחה פחות ובלי שתצטרכו להסתובב עם התיקים שלכם. מכניסים את כל הפרטים, ויש 48 שעות לבצע את התשלום.

בחינם

הורדה ל-iOS | בקרוב גם לאנדרואיד

5. Pico - ליצור אלבום משותף באירוע

העובדה שהטלפון שלנו הפך גם למצלמה שלנו היא כבר מעין ברורה מאליה. זה מוביל לכך שבאירועים מרובי משתתפים כל אחד כמעט שולף את המכשיר הפרטי שלו כדי לצלם כמה תמונות במהלך המפגש, ובדרך כלל התמונות האלו מתפזרות לכל מיני כיוונים, כשכל אחד מהמצלמים מציג אותן במקום כזה או אחר. אז במקום לשתף קישורים אפשר להעלות את כל התמונות המצולמות במהלך אירוע למקום אחד ליצירת אלבום משות,. Pico תעזור לכם לעשות זאת עלי ידי קביעת או העברת אירוע מפייסבוק, ופתיחת קבוצה הדדית שמאפשרת שליחה של התמונות ישירות לאלבום התמונות של אירוע. יצירת האירוע באפליקציה מאפשרת הזמנה של משתתפים, שיכולים בכל מקרה לחפש אותו בעצמם באפליקציה. הצילומים מבוצעים באמצעות אפליקציית הצילום הרגילה של הטלפון.

 

בחינם

הורדה לאנדרואיד | הורדה ל-iOS

6. Next Deadline - לנהל כמה פרויקטים במקביל

אפליקציית Next Dealine
אפליקציית Next Deadline

לכתבים יש דד-ליין, גם לכתוב שורות אלו כמובן, לעורכים יש דד-ליין, למפתחים יש, למנהלים יש, לכולם יש איזשהו דד-ליין (גם לשלם חשבון בזמן, זה דד-ליין). האפליקציה Next Deadline של ליאת זלדס תעזור לכם למצוא את הידיים והרגליים שלכם אם אתם מנהלים כמה פרויקטים במקביל, וזה כמובן קורה לא מעט. מעבר לכך שניתן לראות את כל הפרויקטים על מסך אחד, ניתן לפרק את הפרויקטים למספר צעדים כשכל צעד פנימי זה קובעים דד-ליין בפני עצמו. הסיור על המסך ישקף את הסדר בו צריכים לטפח בפרויקטים, בהתאם למועדים שנקבעו.

בחינם, גרסה מלאה ללא הגבלת פרויקטים ב-1.99 דולר

הורדה ל-iOS

7. Usage - לבדוק כמה זמן משתמשים בכל אפליקציה

אפליקציית Usage
אפליקציית Usage

אוהבים סטטיסטיקות? רוצים לדעת מהם הרגלי השימוש שלכם במכשיר האנדרואיד שלכם? רוצי לדעת מה זמן אתם משחקים ב-MLB Perfect Inning לעומת הזמן שאתם משתמשים ממש בטלפון כדי לשוחח או כדי לצ'וטט בפייסבוק? התקינו את Usage והיא תעבוד ברקע ותספק לכם את התשובות הללו, ויותר. תוכלו לדעת כמה פעמים הפעלתם כל אפליקציה, כמה זמן הקדשתם לה ואפילו להשוות את השימושים שלכם לעומת אלו של חברים. אפשר לדעת מי החברים משתמש באותן אפליקציות כמו שלכם, וכמה זמן הם עושים זאת, וכן לקבל המלצות לאפליקציות נוספות, אם חסר לכם.

בחינם

הורדה לאנדרואיד