אמרתם לעצמכם שאחרי החגים תעברו דירה? חנוכה כבר הגיע ואתם עדיין בדירה הישנה? אולי כדאי להתחיל את השנה האזרחית החדשה בדירה חדשה ובדיוק בשביל זה מצאנו לכם את האפליקציות הכי מומלצות לעוברים דירה: כך תמצאו דירה להשכרה ומובילים יעילים זולים. תוכלו גם לנהל את המטלות והתשלומים בין השותפים השונים וגם לבדוק שהמזוזה כשרה.

האפליקציה שתמצא לכם דירה

אפליקציית קובולו (Kobolo) שמה לעצמה מטרה למצוא לכם דירה. ניתן לחפש בה דירות לפי תקציב, לפי מיקום, לפי מספר חדרים ועוד. תראו פרטים על הדירה הרלוונטית, תמונות מתוך הדירה וגם מיקום על פני מפה. אם הרחוב כבר צולם בשירות Google Street View ניתן יהיה לראות אותו.

האפליקציה מאפשרת לשמור פרטי דירות מועדפות בחלון שמכונה 'סבב דירות'. כשתחליטו לעשות סבב שכזה תוכלו לראות את כל פרטי הדירות במקום אחד. ניתן גם לחפש שותפים באמצעות האפליקציה ואם תמצאו דירה שמתאימה לכם - תוכלו גם למצוא הובלה על הדרך.

להורדה: אנדרואידiOS

 

 

מי פנוי להובלה?

אם אתם מחפשים מובילים יתכן שתמצאו עניין גם באפליקציית מוביר (Moovir) . האפליקציה מבוססת על מאגר מובילים מפורט הכולל פרטים לגבי סוג הרכב שברשותם ולוח הזמנים שלהם.

מי שמעוניין להשתמש בשירותי הובלה יוכל לעשות זאת באמצעות האפליקציה ולבחור אם הוא מעוניין בהובלה הכוללת סבלות או שמעוניין ברכב בלבד. אפשר להזמין את המובילים לשעה ולתאריך מסויימים ולבחור כתובת או להזמין למקום שבו נמצאים, על סמך שירותי המיקום של המכשיר הסלולרי. כמו גט טקסי, רק להובלה של הציוד שלכם.

ניתן גם לבחור את סוג הרכב ואף להעלות לאפליקציה את רשימת הפריטים להובלה (כולל אופציה לצלם אותם). כך יהיה קל יותר למוביל להתכונן לקראת ההובלה. ניתן לשלם למוביל באמצעות כרטיס אשראי ישירות מהאפליקציה.

להורדה: אנדרואיד | iOS

 

לא מעצבנים את השותפים

אפליקציית Dira היא פלטפורמה שמותאמת בדיוק לניהול מגורים עם כמה שותפים. ניתן לערוך באמצעותה רשימת קניות שאותה כל אחד מהדיירים יכול לערוך. כך שאם חסר חלב, לדוגמה, דייר אחד יכול להוסיף לרשימת הקניות 'חלב'. דייר אחר שיעבור בסופר ויחליט לערוך קניות יוכל לסמן שקנה.

בנוסף, ניתן לערוך רשימת מטלות משותפת, כזו הכוללת תזכורות. הכיור מלא? אפשר להכניס מטלת שטיפת כלים באפליקציה. כמו כן, ניתן להוסיף מטלות קבועות שיתזכרו את הדיירים ביום ובשעה קבועים. גם עניין ההוצאות הכספיות קיבל טיפול באפליקציה וניתן לערוך מאזן מפורט המתבסס על נתוני תשלומים, קבועים וחד פעמיים, המוזנים בה.

להורדה: אנדרואיד

Dira - רשימת הקניות המשותפת

Posted by Dira App on Tuesday, September 1, 2015

 

האם המזוזה כשרה?

יתכן שהמזוזה שלכם פגומה, או שעברתם לדירה חדשה שכבר יש בה מזוזה, ואתם מעוניינים לבדוק אותה. יתכן שלא תצטרכו לשם כך לצאת מהבית.

אפליקציית מזוזון תאפשר לכם לצלם את הקלף הנמצא בתוך בית המזוזה ולשלוח את הצילומים לבודק מזוזות מוסמך. תוך כמה שעות, או ימים, תקבלו תשובה מהבודק אם המזוזה שבביתכם כשרה או שמומלץ להביאה לבודק לבדיקה נוספת. לחוששים, סרטון והוראות כתובות ילוו אתכם בתהליך.

להורדה: אנדרואיד | iOS