כשבועיים בלבד לאחר שוואטסאפ החליטה להוסיף את הסימון (V) הכחול להודעות שנקראו על ידי חברים לשיחה, מגיעה הגרסה המאפשרת לבטל זאת. העדכון חדש שעדיין לא הגיע לחנויות האפליקציות, אך כבר זמין להורדה מאתר וואטסאפ הרשמי.

כמה אנחנו מכורים לווטסאפ? (צילום: סקיי ניוז, חדשות)
לא רוצים שנתעצבן | צילום: סקיי ניוז, חדשות

כפי שכבר דיווחנו על כך, בגרסה 2.11.44 נוספה אפשרות לבטל את הסימון הכחול תחת הגדרות האפליקציה, וכן העדכון גם כולל תמיכה בגרסת הפיתוח האחרונה ל-Android Lollipop. יש לציין כי ביטול הסימון הכחול פועל לשני הצדדים, כלומר חבריכם לא יוכלו לדעת שקראתם את ההודעה וגם אתם לא תוכלו לדעת שאחרים קראו.

בין אם חשבתם כי זה שימושי או לא, אין ספק כי התוספת החדשה הכעיסה רבים, שכן כעת ניתן לדעת מתי החבר או החברים לשיחה (בקבוצה) קראו את ההודעה. הדבר גרם (שוב) למעבר של משתמשים לעבר אפליקציית Telegram המתחרה, אך לא בטוח שזה יספיק לה כדי להצליח ולבסס את מעמדה.

הגרסה החדשה של וואטסאפ זמינה כאמור להורדה, אבל בינתיים רק למשתמשי האנדרואיד. עדכון זה מצטרף להרחבת כמות החברים בקבוצה ומעתה ניתן לכלול עד 100 איש במקום 50 כפי שהיה עד כה.

אז איך עושים את זה? הכנסו לאפליקציה, הכנסו להגדרות, משם ל"חשבון" ואז ל-"פרטיות". כעת בחרו באפשרות "סטטוס" וסמנו "אף אחד". זהו, אתם מוגנים. בקטגוריית הפרטיות ניתן לשנות גם את הגדרת "נראה לאחרונה" - האם החברים שלכם יוכלו מתי בפעם האחרונה נכנסתם לאפליקציה. 


הכתבה פורסמה במקור ב-TGspot