וואטסאפ פירסמה בטוויטר תזכורת ליכולות שלה, ולכמה אימייל זה מיושן. "צריך לשלוח אימייל, אבל הקובץ המצורף גדול מדי?" נכתב בציוץ הפרסומת בחשבון הרשמי של האפליקציה, "נסו להשתמש בוואטסאפ במקום, שם אפשר לשלוח קבצים בגודל של עד 100 מגה". 

זה לא הרשים את כל המגיבים בטוויטר. אחד מהם, המכנה את עצמו Bloody Bordenave ולו 116 עוקבים בלבד, תייג את המתחרה טלגרם, וצייץ שלוש להבות.


זו, בתגובה, כתבה כך: "צריך לשלוח הודעה אבל הקובץ המצורף גדול מדי לאפליקציות צ'ט אחרות?  נסו להשתמש בטלגרום במקום, שם אפשר לשלוח קבצים בגודל של עד גיגה וחצי". וואטסאפ הוסיפה האשתג שאומר "טריקים לוואטסאפ", וטלגרם הגיבה לכך "את הטריקים אשאיר לקוסמים ולכלבים".

השרשור המשיך עם תגובות שמתלהבות מהעקיצה של טלגרם, כאשר אחת התגובות הראתה בגיף אחד את הטענות כלפי וואטסאפ לאורך השנים. מעל הגיף כתוב "המפתחים של וואטסאפ".

בטלגרם אכן אפשר לשלוח קבצים מאחד לשני או בקבוצות, בגודל של פי 15 מוואטסאפ. אבל גם אימייל אינו מוגבל בדיוק כפי שטוענים בוואטסאפ. גם דרך אימייל אפשר לשלוח קבצים גדולים במיוחד, וגם כאלה שגדולים מ-100 מגה. בג'ימייל, כאשר מנסים לצרף קובץ גדול מאוד - הוא פשוט מעלה באופן אוטומטי העתק שלו לגוגל דרייב, ושולח קישור לנמען, שיכול להוריד אותו.