אפליקציית דג זהב של סוני, לשימוש מתחת למים בלבד (צילום: סוני)
לשימוש מתחת למים בלבד. אפליקציית דג הזהב של סוני | צילום: סוני

הפלא הטמון בסמארטפונים וטאבלטים העמידים במים אינו חדש במיוחד, אך תמיד מעורר התרגשות בקרב אלו שבחרו לטבול את מכשירם. למכשירים העמידים לא קורה דבר כשאשר הם נטבלים במים בעומק המתאים, אך מי שניסה להשתמש בהם מתחת לפני המים, ודאי חש בקושי רב בתפעול אפליקציות שונות.

סוני, חלוצת המכשירים העמידים למים ואבק, שכל מכשירי הדגל שלה מהשנתיים האחרונות כוללים התחייבות לעמידות כזו, משיקה בימים אלו מספר אפליקציות המותאמות במיוחד לשימוש זה. לצורך העניין היא גייסה את חברת Motim Technologies ויחד הן פיתחו 6 אפליקציות עבור מכשיר Xperia Z1S. עם זאת, האפליקציות עלו לחנות האפליקציות של גוגל (Google Play), ויתכן כי הן מתאימות לשימוש גם במכשירי אנדרואיד עמידים של יצרנים אחרים, אולם לעת עתה הן אינן זמינות בישראל.

 

אפליקציית Goldie, למשל, תהפוך את מכשריכם לאקווריום של דג זהב. בעת שהמכשיר יהיה בסביבתו הטבעית והיבשה, ירגיש דג הזהב חוסר נוחות וישתולל על המסך. בעת שתטביעו את המכשיר במים, ישחה הדג להנאתו ואף יעשה לכם פרצופים משעשעים.

אם אתם רוצים להתאמן בנהיגת צוללת, כדאי שתכירו את אפליקציית Sink Sunk. מירוץ המכשולים הזה מנצל את היכולת להזיז את הצוללת בעזרת הג'ירוסקופ של המכשיר כדי להתגבר על העובדה שהמכשיר אינו מגיב למגע מתחת למים.

עוד אפליקציה נחמדה ולא שימושית במיוחד נקראת Plantimal, ותצמיח עבורכם קקטוס וירטואלי וחייכן, רק אם תניחו את המכשיר בכלי ותשפכו לתוכו מים.

עם אפליקציית Photo Lab תוכלו לדמיין שאתם בעליה של מעבדה לפיתוח תמונות. עם השריית המכשיר במים והזזתו קלות, תופיע בהדרגה תמונה, ממש כפי שהיו נוהגים לפני מספר שנים להניח סרט צילום באמבט כימי ייעודי.

באופן כללי, האפליקציות לא שימושיות במיוחד, אך מספקות הנאה בשימוש בלתי שגרתי מתחת למים.

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot