מכירים את הרגע הזה שאתם מדפדפים במהירות בטינדר ובטעות מעיפים מישהו לכיוון ה"לא" כשבעצם רציתם לסמן "כן"? בקרוב תוכלו לשחזר את הטעות ולהחזיר את אהוביכם הפוטנציאליים האבודים לתמונה. האפשרות הזאת תהיה קיימת בגרסה הבאה שטינדר תשיק לסלולר. אבל רגע לפני שאתם רצים לחפש את הפרופיל של הברונטית החמודה שהאצבע שלכם דחתה בטעות, כדאי שתיקחו בחשבון שזה הולך לעלות לכם.

הפיצ'ר החדש יוצג במסגרת גרסת הפרימיום של האפליצקיה העונה לשם "טינדר פלוס", שתהיה בתשלום אך תציע שני פיצ'רים חדשים עיקריים שלא קיימים בגרסה החינמית. התוספת הראשונה היא כאמור פונקציית ה-  Undo, היכולת לחזור בכם אם בטעות העפתם מועמד פוטנציאלי לפח המועמדים הלא פוטנציאליים,  ממש כמו ה-"ctrl+z" מציל החיים שאנחנו כבר מכירים היטב.

Tinder, טינדר
הקטלוג האנושי
שון רד, ממייסדי טינדר מסביר: "הפונקציה שהלקוחות הכי היו רוצים היא היכולת לחזור בהם על מועמדים שסימנו עליהם לא. כולם רוצים את זה מההתחלה וזה נמצא בראש רשימת היישומים החדשים." בפועל, כל משתמשי טינדר יוכלו לראות את כפתור ה-Undo הצהוב והגדול שיאפשר להם להחזיר מאוב הדחויים את מי שסיננו בטעות, אבל הוא יהיה פעיל רק בגרסה שבתשלום.

טסים מהעבודה? תוכלו להכין את הקרקע לפני

הפונקציה החדשה השנייה נקראת "פספורט", והיא תאפשר לאנשים לחפש בני זוג גם מחוץ לאזור הגאוגרפי שלהם. בגרסה הנוכחית ניתן לחפש אנשים מהנקודה שהמשתמש נמצא בה עד לרדיוס החיפוש שהוא מגדיר. כמובן שניתן להגדיר רדיוס עצום, אבל היה הרבה יותר נוח לו יכולנו להגדיר עיר מסוימת בארה"ב, בלי להתחיל לסרוק גם את כל דרום אמריקה. בטינדר פלוס, משתמשים יוכלו לחפש ישירות בני זוג פוטנציאליים בערים אחרות בעולם, ללא קשר למקום הימצאותם.

על כך אומר רד: "אנו שומעים הרבה על אנשים שרוצים להתחיל לחפש פרטנרים במקום מסוים לפני טיול או נסיעת עבודה,  או לחילופין לקבל המלצות על מקומות בילוי מומלצים בעיר בה ישהו. היישום הזה נועד בדיוק בשביל אותם אנשים. אנשים אוהבים להשתמש באפליקציה גם כי היא מאפשרת להם להכיר אנשים חדשים שלא היו פוגשים קודם, והיישום הזה יאפשר גם לנהל שיחות וליצור קשרים עם אנשים חדשים מסביב לעולם והמיקום הגאוגרפי כבר לא יהווה מחסום."

כמה זה יעלה?

טינדר פלוס תושק לראשונה במספר מדינות בלבד ביניהן אנגליה, ברזיל וגרמניה. גם בהן רק ל- 40% מהמשתמשים תהיה גישה לגרסה החדשה. וכמה יעלה התענוג? גם בטינדר עוד לא ממש סגורים על התמחור המתאים. כרגע הם מתכוונים לבחון מספר מחירים שונים ולבחון כמה המשתמשים מוכנים לשלם מול השימושיות של היישומים החדשים. המחירים לשימוש חודשי שיבחנו נעים החל מ-99 סנט ועד ל-9.90 דולר, ואפילו 19.90 דולר בשווקים מסוימים.