אחד הפקקים הגדולים בישראל מתרחש כל יום לא רק בצמתיים מרכזיים ובמחלפים שמחברים ערים גדולות במדינה, אלא מתחת לאדמה - בדרך לובה אליאב בתל אביב שמובילה למתחם חניונים מתחת לקריית הממשלה. כעת ווייז מודיעה שהחניון העמוס, יהיה החניון התת-קרקעי הראשון שבו יהיה ניווט לאחר שאחוזת החוף הרכיבה ביקונים (משואות) בכביש.

תוכלו לנסוע מתוך החניון ולנווט תחת האדמה החוצה, כדי להבין איזו יציאה אתם צריכים בשביל להגיע ליעד. יש ארבע יציאות לחניון: אחת לשיקוע של דרך בגין, אחת לדרך השלום ושתיים לרחוב הארבעה. וויז תדריך אתכם איזו יציאה לקחת, בהתאם ליעד. ווייז לא תמצא לכם חניה פנויה, ולא בהכרח תקל על העומס בתוך החניון. העומס הצפוי בשעות אחר הצהריים בחניון הספציפי הזה שיכול להגיע לפעמים לשעתיים (כן. שעתיים), כשכל עובדי משרדי הממשלה ומשרדים נוספים יוצאים הביתה. 

מאחר שמתחת לאדמה מקבלים את הודעת "אין קליטת לווינים" בכיתוב אדום, ומקבלים מפה בלי מיקום ספציפי, אחוזת החוף תעזר בביקונים שמחליפים את הלווין, ובהם נעשה שימוש בשלוש השנים האחרונות, בין השאר, במנהרות - בשביל לשמור על רצף קליטה כאשר מנווטים. צריך רק לוודא שהבלוטות' דלוק. גיל דיסטניק, מנהל תחום הביקונים ב-Waze מסר ״אני שמח מאוד שפרויקט הביקונים שלנו מגיע לתל אביב, ובפעם הראשונה - לטובת מנהרה המשמשת כמבואה לחניונים תת קרקעיים. ההתקנה מאפשרת למשתמשי Waze לקבל הוראות ניווט מדויקות, כמו מאיזו יציאה לצאת, ומקדמת את המשימה שלנו להפוך את הניווט לנוח, זמין ורציף בכל מקום - גם מתחת לפני האדמה".