Clumsy Ninja
סוג של טמגוצ'י מתקדם. נינג'ה מגושם

 לאחר שהוצגה לראשונה על ידי אפל בכבודה ובעצמה באירוע ההכרזה של מכשיר האייפון 5 בספטמבר 2012, הגיעה אפליקציית Clumsy Ninja (נינג'ה מגושם), לחנות האפליקציות. בואו להכיר את הנינג'ה שיגרום לכם להתאהב בו, אך יותר חשוב, יגרום לכם להתאהב ביכולות של מכשיר האייפון שלכם.

מאמנים את הנינג'ה

Clumsy Ninja מבית חברת NaturalMotion הבריטית מפגישה את המשתמשים עם נינג'ה מגושם במיוחד אשר איבד את חברתו, וכעת עליו להתאמן על מנת למצוא ולהחזיר אותה לזרועותיו. כפי שאתם בוודאי יכולים לנחש, אתם אחראים על אימונו של הנינג'ה באמצעות סדרת משימות שעליכם להשלים.

עד פה המשחק נשמע כמו סדרה ארוכה של משחקים שראינו עד היום בחנות האפליקציות, מה שמעלה את השאלה המתבקשת: מדוע אפל החליטה להעניק דווקא למשחק זה את מרכז תשומת הלב, ועוד במסגרת אירוע ההכרזה של המכשיר החדש שלה? התשובה פשוטה. החברה הבריטית שמה דגש על טכנולוגיית הדמיה מיוחדת שנועדה להציג תנועות ריאליסטיות במיוחד לדמות הנינג'ה, כאשר הטכנולוגיה למעשה מציגה את היכולות המתקדמות של מעבד המכשיר.

וגם:
>> פלייסטיישן 4 יגיע לישראל בינואר
>> חברה סינית מציגה טאבלט עם עיצוב זהה לאייפד מיני ב-177 דולר בלבד

בפועל מדובר על סוג של טמגוצ'י מתקדם, כאשר תוכלו להרים, להעיף ואף לדגדג את הנינג'ה להנאתכם, או לחילופין לגרום לו לבצע אינטרקציות עם למעלה מ-70 חפצים שונים כגון טרמפולינות, שקי איגרוף, כדורים וכדומה. זאת במטרה להעלות את הנסיון של הנינג'ה, להשלים את המשימות והמטלות השונות, לקבל חגורות בצבעים שונים וכאמור, להשיג בחזרה את הבחורה.

המכניקה של דמות הנינג'ה דומה לבובת סמרטוט כאשר כל נגיעה וכל איזור בגוף יגיב בהתאם, בדומה לבובת סמרטוט, כאשר ניתן לראות כי החברה שמה דגש על הגרפיקה והעולם הוירטואלי של הנינג'ה, הנראים מזמינים ומהנים.

הדגמה של המשחק:

 

האפליקציה עצמה מוצעת בחינם אך היא מאפשרת רכישות פנימיות, שלמעשה מציעות לכם לעצב את הנינג'ה כרצונכם ולרכוש עבורו אביזרים שונים ומגוונים, בתשלום כמובן. האפליקציה גם מציעה אלמנט חברתי, שכן באמצעות חיבור האפליקציה לחשבון הפייסבוק שלכם תוכלו לא רק להעלות תמונות, אלא לנסות ולהתחרות בניקוד של חבריכם ולנסות לגרום לנינג'ה שלכם להיות הטוב מכולם.

ההתמכרות החדשה שלכם?

בדומה לשתי האפליקציות הממכרות של השנים האחרונות, אנגרי בירדס וקנדי קראש סאגה, גם כאן מדובר על משחק מהנה, בעל אלמנט משעשע שיכול לגרום לנו לבלות שעות ארוכות מול המסך. בעוד שאנו יכולים לראות את פוטנציאל ההתמכרות במשחק הנוכחי, אנו מאמינים שיצליח לתפוס רק סוג מסויים של משתמשים, המעוניינים בחיית מחמד וירטואלית או שפשוט ממש מתחברים לנינג'ה הפנימית שלהם.

בעוד שהמשחק הנוכחי מכיל בתוכו משימות אותן עלינו להשלים ועבורן נקבל יהלומים ומטבעות, לאחר זמן מה של משחק נראה כי הן מתחילות לחזור על עצמן ולעיתים אפילו להתיש אותנו. בעוד שאנו בטוחים שתוכלו למצוא את עצמכם מבזבזים את השעה-שעתיים הקרובות באימון הנינג'ה שלכם, אנחנו לא בטוחים כמה מכם יחזרו אל המשחק בפעם השניה או השלישית.

נכון לעכשיו האפליקציה זמינה רק עבור משתמשי iOS, ובהתחשב בתשומת הלב האדירה שקיבלה מאפל עצמה סביר להניח שיקח זמן עד שתגיע גם למשתמשי האנדרואיד, אם בכלל.

להורדת האפליקציה באפסטור

הידיעה התפרסמה במקור באתר Geektime