הטינדר של הדברים הקטנים בחיים

למה לקחת אחריות על ההחלטות שלנו אם אפשר להסתמך על חכמת ההמונים? בעזרת FitsMe תוכלו לשתף תמונות שונות המשקפות את ההתלבטות שלכם: האם לרכוש תיק כחול או תיק שחור? האם תעדיפו את לונדון או את פריז כיעד לחופשה? או אלו בגדים הולמים אתכם יותר? אתם גם תוכלו לעזור לאחרים בהתלבטויות שלהם ובממשק מהיר ואינטואיטיבי תצטרכו לסמן מה אתם הייתם בוחרים אילו בידיכם היו בחירות שונות.

האפליקציה, שהושקה ממש לפני מספר ימים, היא לא האפליקציה היחידה שמנצלת את חכמת ההמונים עבור החלטות היום-יום, אך היא פשוטה במיוחד, מתממשקת בקלות לחשבון הפייסבוק שלכם ופותחה בידי מפתחים ישראלים.

iOS אנדרואיד 

FitsMe
FitsMe

כשהסלפי מחליף את מאמן הכושר

סרטוני מעקב ויראליים שמורכבים מצילומי סטילס של נשים לאורך ימי ההריון שלהם, הם לא דבר חדש בפיד שלנו. תהליך ה"השמנה" המהיר המצטלם בסרטונים הללו אולי דירבן את יוצרי Healthy Selfie ללוות מעקב הפוך: באמצעות היישומון תוכלו לצלם ולשתף תמונות סלפי שלכם במהלך דיאטה או חיטוב הגוף. השינוי שייראה לנגד עיניכם לאורך הדיאטה רק ימריץ אתכם להמשיך בה ולהשיג תוצאות טובות יותר.

"גם אני וגם בעלי הרגשנו שאנחנו חייבים לעשות משהו כדי להיכנס שוב לכושר", סיפרה שארלוט לי, מפתחת האפליקציה. "ואז חשבתי על הרעיון של לצלם את עצמנו לאורך התהליך, כדי שתהיה לנו מוטיבציה לשמור על התזונה ולהתמיד בהליכה לחדר הכושר", מוסיפה שארלוט.

iOS | אנדרואיד בקרוב 

הרזייה עם סלפי (צילום: www.healthyselfieapp.com)
הלפי סלפי | צילום: www.healthyselfieapp.com

יאללה, צאו לחופש

68% מהזמנות המלונות דרך המובייל מתבצעות לאותו היום או למחרת, כך עולה מנתונים שפירסם לאחרונה אתר Booking, האתר הגדול בעולם להזמנות נופש. בימים בהם הספונטניות כה פופולארית, ואפליקציית "חוליו" מככבת, מושקת אפליקציית Yala. האפליקציה מאפשרת להזמין חופשה ספונטנית בארץ ברשת מלונות "פתאל" מהיום להיום, או מהיום למחר, בחיסכון של עד 40% במחיר.

בכל יום, בין השעות 12:00 בצהריים ועד חצות, מתעדכנים מבצעים של הרגע האחרון לנופש בארץ. בממשק פשוט בוחר המשתמש האם הנופש המוזמן הוא להיום או למחר, היכן המלון ברחבי הארץ, האם מדובר בחופשה עסקית, משפחתית או רומנטית ועוד. היוזמים מסבירים כי חדרי מלון שנותרים ללא אורחים הם אבידה כלכלית והאפליקציה גורמת לשני הצדדים ליהנות: למזמינים הספונטניים ולרשת בתי המלון.

iOS אנדרואיד

שואפים גבוה

ואם צלחתם את הכתבה עד כה, יתכן ותצטרכו כמה דקות של מנוחה. Mushroom Jumper תציג בפני המשחקים עולם שלם של פטריות חביבות. השחקן יצטרך לטפס במעלה מסך הסמארטפון תוך שהוא מדלג מפטריה מסתובבת אחת לאחרת, וזאת מבלי ליפול למלכודת הדוקרנים שבתחתית המסך. עוד ועוד דילוגים מוצלחים יזכו אתכם בנקודות, כך שתוכלו להציב רף גבוה בפני חברים אחרים.

אנדרואיד

 

התינוק ישן בשקט? גם אתם

אם יש לכם ילדים קטנים בבית, ודאי אתם מכירים היטב את שוק מכשירי המעקב המשדרים לכם שתינוקכם ישן בשלווה בעריסה ואינו בוכה או נחנק, חלילה. אפליקציה בשם Dormi  מאפשרת להפוך כל מכשיר אנדרואיד ישן למוניטור כזה והעלויות – הן זולות מאוד. תמורת דולר אחד תקבלו גישה לא מוגבלת למשך חודש ועבור חמישה דולרים תקבלו גישה חופשית לשנה. 4 שעות שימוש חינמיות יוענקו לכם בשימוש הראשוני.

בין שאר התכונות, מאפשרת האפליקציה שידור וידאו, שידור קול ואף אפשרות לכרוז מרחוק על מנת שקולכם יישמע במכשיר המוצב ליד התינוק. לא בטוח שמבחינה בריאותית מומלץ להציב מכשיר סלולרי הקורן במשך כמה שעות ליד התינוק, אך זהו כבר שיקול אחר שאיננו מבינים בו מספיק.

אנדרואיד

להפוך את הסמארטפון למוניטור