מה משותף לסמארטפון, אהבה למשחקים, סיבולת גבוהה לציוצי ציפורים והרבה זמן פנוי? אם הצלחתם לענות על השאלה, כנראה שאתם מכורים למשחק הציפורים הזועמות וצריכים לקבל עזרה.

החלטנו לעזור לכם להיגמל או לפחות להחליף התמכרות בהתמכרות - קבלו חמישה משחקים שאתם חייבים להוריד: 

Fruit Ninja

כדי להיות נינג'ת הפירות עליכם לחתוך כמה שיותר פירות באמצעות מחוות עם האצבעות על מסך הטלפון. בנוסף לפירות נזרקים גם רימוני יד ואם תחתכו אותם בטעות ייגמר לכם המשחק. אל תטעו. אולי זה נשמע לכם פשוט אבל מדובר במשחק תחרותי עם ניקוד ובמידה וגם אתם אוהבים להיות ראשונים בחבר'ה תכינו מראש כמה שעות טובות של אימון.

תמיכה: אייפון , אנדרואיד

מחיר: 0.99 דולר

אין תמונה
Fruit Ninja

Robo Defense

אחד ממשחקי האסטרטגיה הטובים ביותר לאנדרואיד. המטרה היא למנוע מרובוטים להגיע מצד אחד לצד האחר של המפה באמצעות שימוש במגוון סוגים של מגדלי לחימה. בכל פעם שתצליחו להשמיד רובוט תזכו בניקוד בהתאם לרמת הקושי שלו ועם הנקודות תוכלו לרכוש מגדלים משופרים. הניצחון במשחק טמון ביכולת שלכם לתכנן בצורה מיטבית את המסלול אותו עוברים הרובוטים מצד לצד. וזה לא קל.

תמיכה: אנדרואיד

מחיר: 2.99 דולר

אין תמונה
Robo Defense

Paradise Island

אוהבים לצאת לחופש? אם התשובה חיובית, זה משחק הסימולציה בשבילכם. תוכלו לבנות בו את אי החלומות שלכם ולהרוויח כסף מתיירים שיבואו לנפוש בו. תצטרכו להקים עסקים שונים כמו מלונות, מסעדות ומועדונים, לשתול צמחים ולהרחיב את האי באמצעות רכישת חלקים נוספים מהים. בנוסף מאפשר המשחק תחרות בין חברים.

תמיכה: אייפון , אנדרואיד

מחיר: 0.99 דולר

אין תמונה
Paradise Island

 Poker

אם אתם בעניין של הימורים ומשחקי קלפים תשמחו לדעת כי משחק הפוקר הפופולארי בעולם הגיע גם לסמארטפון וניתן לשחק ברשת עם החברים בדיוק כמו שעשיתם עד היום במחשב האישי. בנוסף קיים חיבור לפייסבוק, אפשרות לשמור נתונים בכרטיס הזכרון של המכשיר ותוכלו גם לרכוש שירותים בתשלום.

תמיכה: אייפון , אנדרואיד

המחיר: חינם

אין תמונה
Poker

Tiny Wings

לא בדיוק הציפורים הזועמות אבל דומה. במשחק הזה אתם ציפור קטנה עם כנפיים קטנות שגולשת על גבעות ובין לבין מצליחה לעוף למרחקים קצרים. הגרפיקה במשחק משתנה על בסיס יומי וכל קפיצה מעל הים פותחת עוד אפשרויות לעוף באיים חדשים. כמו כן, יש אפשרות לשדרג את הקן שלכם במהלך המשחק.

תמיכה: אייפון, אנדרואיד

המחיר: 0.99 דולר

אין תמונה
Tiny Wings

>> למה מארק צוקרברג מכריח עובדי פייסבוק עתידיים לטייל איתו ביער?

>> וגם: יכול להיות שגוגל+ כבר שווה 20 מיליארד דולר? רמז: כן