הקץ לפספוס תורים לרופא, איחור לפגישות ומחיקה של מסמכים חשובים - קבלו חמש אפליקציות לאייפון ומכשירי אנדרואיד שיארגנו לכם את כל המשימות בקלות ויעילות:

Jorte

בעלי האנדרואיד יוכלו למצוא ביישום זה חלופה הולמת לארגונית  אישית ולוח שנה מנוהל. בנוסף לאפשרות התצוגה במבט חודשי או שבועי ניתן לצבוע את הפעילויות החשובות באדום, תכונה שעוזרת לכם להישאר עם היד על הדופק איפה שצריך. יש גם סנכרון מלא עם היומן של גוגל ועבור מי שמחפש גיבוי מקומי, קיימת אפשרות לייצא את תוכן היומן לקובץ CSV.

תמיכה: אנדרואיד, מחיר: חינם

אין תמונה
Jorte

Agenda Calendar

אייפוניסטים? כדאי שתכירו יישום שידאג להכניס את סדר היום שלכם למסגרת. נתחיל בעובדה שאפשר לסנכרן אותו עם כל תוכנת יומן אחרת כמו גוגל, Exchange או מובייל מי. נמשיך בכפתור "היום" שימקד אתכם בפעולות אותם יש לבצע ברגעים אלו ונוסיף כי אפשר ללחוץ על מספר הטלפון ולחייג או ללחוץ על הכתובת ותפתח מפה והכל מתוך היומן. 

תמיכה: אנדרואיד, מחיר: 1.99 דולר

אין תמונה
Agenda Calendar

Color Note/ Sticky Notes

הרעיון מאד פשוט, במקום לרשום על פתקים מנייר (הידועים בשם 'ממו')  ואחר כך לשכוח איפה הם, רושמים על פתקים דיגיטליים ומדביקים אותם למסך הבית של הטלפון הנייד. כל פתק מקבל צבע אחר, אפשר לנעול אותו בסיסמא, לגבות אותו לכרטיס הזיכרון של המכשיר ולקבוע לגביו התרעה. בנוסף ניתן לשתף אחרים בפתקים וקיים גם מנוע חיפוש לתוכנה שיעזור לכם למצוא מה שכחתם לקנות בסופר.

תמיכה: אנדרואיד/אייפון, מחיר: חינם

אין תמונה
Color Note/ Sticky Notes

Doc Keeper Pocket Personal Assistant

היישום הזה ישמש כעוזר האישי שלכם. הוא ישמור צילומים אמיתיים של המסמכים החשובים לכם כמו דוחות כספיים, רישומים רפואיים, קבלות וחשבוניות. הוא יזכיר לכם ימי הולדת, נישואים ולעשות טסט לרכב. הוא יסדר את הפגישות ביומן לפי קטגוריות וישמור את פרטי הכניסה שלכם לאתרים שונים. בקיצור, אם עדיין לא שכרתם מזכירה, כדאי שתשקלו זאת שנית.

תמיכה: אייפון, מחיר: 2.99 דולר

אין תמונה
Doc Keeper Pocket Personal Assistant

Springpad

קישור לפייסבוק, טוויטר וגוגל, ניהול משימות, התראות, סימון פעילויות עם דגלים ויישום מותאם גם לאייפון, אנדרואיד ולמחשב האישי. את כל אלו ועוד תוכלו למצוא באחת החלופות החינמיות הטובות ביותר לניהול זמן. החיבור בין הטלפון הנייד למחשב האישי מספק מעקב של 24 שעות בכל מקום על היעדים שהצבתם. תוסיפו לזה את הנוחות הגלומה בווידג'טים לטלפון הנייד ולא תוכלו יותר להתלונן ששכחתם לעשות משהו.

תמיכה: אנדרואיד/אייפון, מחיר: חינם

אין תמונה
Springpad

>> למה פייסבוק מזמינה האקרים לפרוץ אליה?

>> וגם: לא תאמינו מה סלבס מכרו באיביי