חברת אדובי הציגה אמש (ד'), את אפליקציית פוטושופ טאצ' (photoshop-touch) - הגרסה החדשה שלה לתוכנית עריכת התמונות הפופולרית המיועדת לסמארטפונים וטאבלטים. האפליקציה החדשה תוכל לעבוד רק על אייפון 4S ומעלה, אייפוד טאץ' דור חמישי ובגסרת האנדרואיד היא תבקש מהמשתמש לעדכן למערכת ההפעלה Ice-Cream Sandwich ומעלה.

עד עכשיו הציעה אדובי לסמארטפונים את פוטושופ אקספרס, אבל הטאצ' תהיה הגרסה המקצועית יותר למי שרוצה לערוך תמונות "על הדרך". רבים מהפיצ'רים הקיימים בגרסה למחשב קיימים גם כאן. בין היתר פילטרים שונים, יכולת לעוות חלקים בתמונה והיכולת לעבוד על תמונות רב שכבתיות בגודל של עד 12 מגה. בנוסף, תוסף קטן המותקן על הגרסה של פוטושופ למחשב יוכל לקחת את הקבצים שעבדתם עליהם בסמראטפון שלכם ולהעביר אותם ישירות למחשב, כולל כל השכבות שיצרתם.

 

לכל זה מוסיפה אדובי את היכולת לגשת לענן שלה ששומר את התמונות עליהן אתם עובדים באופן אוטומטי. כל משתמש מקבל שני ג'יגה של שטח אחסון בענן. הענן יסנכרן את כל הקבצים שלכם בין כל המכשירים כך שלא תצטרכו להעביר בעצמכם את הקבצים בין הסלולרי, הטאבלט והמחשב. מחירה של האפליקציה לסמארטפונים הוא 4.99 דולר, ולטאבלטים: 9.99 דולר.

>> זעם על הבגידה של חברתו ונקם בה בפייסבוק

>> מארק צוקרברג מספר על הפעם הראשונה שלו