נוער מרוויח - הדרך לעשות כסף

בזמן שרוב בני הנוער יהפכו את הוריהם לארנק האישי (ואל תגידו שלא, אנחנו יודעים שכן), אחרים דווקא יעדיפו לשנס מותניים ולהרוויח כמה שקלים בכוחות עצמם. אפליקציית "נוער מרוויח" שמה לה למטרה ללמד את בני הנוער איך להרוויח כמה שקלים במהלך חופשת הקיץ.

דוכן לימונדה (צילום: ShutterStock)
דוכן לימונדה | צילום: ShutterStock

האפליקציה מאגדת בתוכה 23 רעיונות ועבודות המסודרים בקוביות, שכמעט כל אחד יכול לעשות מבלי להתחנן לבעל המכולת השכונתית שיעסיק אתכם במהלך חופשת הקיץ. בין הרעיונות ניתן למצוא שטיפת מכוניות, ניקיון חדרי מדרגות, בייביסיטינג, הקמת דוכן לממכר מיצים טבעיים ועוד ואם ממש תצליחו להתמיד, אולי תוכלו להרשות לעצמכם את קניית הסמארטפון שתמיד רציתם.

להורדה: אייפון | אנדרואיד

Workgroups - לעבוד בקבוצה

בין אם מדובר בעבודת גמר באוניברסיטה, פרויקט בעבודה ואפילו טיול משותף בין חברים - כולם דורשים תיאום ועבודת צוות, על אחת כמה וכמה כשמדובר במספר רב של משתתפים, דבר המקשה עוד יותר על העבודה המשותפת.

 

Workgroups היא אפליקציית לעבודה בקבוצות, שהספיקה להיות כאן לפני Spaces של גוגל ומציעה מספר אפשרויות נוספות. באפליקציה ניתן ליצור חדר שיחה שינוהל בסגנון צ'אט, דרכו ניתן לדון ולהעביר מסרים בין כל חברי הקבוצה, לשלוח קבצים ואף להתקשר בשיחת אינטרנט (VoIP) דרך האפליקציה עצמה - על גבי הרשת.

בניגוד לשירותי צ'אט אחרים, אנשי הקשר המוזמנים לקבוצה לא מחויבים להוריד את האפליקציה למכשיר. במקום זאת, ניתן לשוחח באמצעות שירות רשת על סמך כתובת המייל אותה הזין המשתמש המזמין. כמו כן, ניתן לשתף את הקבוצה גם למשתתפים אחרים באמצעות שליחת קישור ואם חבר בקבוצה פספס את השיחה, זו נשלחת אליו במייל.

להורדה: אייפון | אנדרואיד

יומן האושר - חשבו חיובי

אפליקציית "יומן האושר" מנסה לעודד אותנו ולגרום לנו לפרגן גם כשאנחנו לא הכי שמחים. האפליקציה מהווה כלי דרכו יכול המשתמש לרשום ולתעד את כל הדברים הטובים שעברו עליו במהלך התקופה האחרונה.

הבוס החמיא לכם? פשוט כתבו זאת ביומן. הייתם עדים לשקיעה מדהימה? לנער שעזר למבוגר לחצות את הכביש? תעדו, היומן זוכר הכל. חשיבה חיובית, כמו כל שריר בגוף, דורשת אימון וחיזוק. חשיבה חיובית על בסיס קבוע מובילה לעלייה באופטימיות, אושר פנימי ומספקת אנרגיה לגוף, ומנגד מפחיתה לחץ וחרדה.

להורדה: אנדרואיד

Hoop - הטרנד הוויראלי הבא

כולנו אוהבים לצלם סרטוני וידאו ולתעד רגע קטן של שטות בלתי מובנת, שלעיתים יכול להפוך לטרנד הויראלי הבא. בין אם זה אתגר קרח, הארלם שייק ועוד, כל אלו התחילו מסרטון קטן שהצליח להפוך לדבר החם ברשת.

אפליקציית Hoop הישראלית היא לופ של סרטונים מכל העולם, בו המשתמשים מגיבים אחד לשני בעזרת סרטון וידאו תואם באותו השרשור. כך, לדוגמה, אם צילמתם את עצמכם מזייפים בקולי קולות את השיר "Baby" של ג'סטין טימברלייק, אזי תגובותיהם של המשתמשים האחרים יהיו סרטוני וידאו שבהם גם הם מזייפים שירים של ג'סטין. או, למשל, אם העלתם סרטון בו אתם מקפיצים כדורגל או מנגנים בגיטרה - בתגובה המשתמשים האחרים גם יעלו סרטונים עושים דבר דומה, אולי בניסיון להפוך לטרנד.

מלבד הרישום הראשוני לאפליקציה, שמתבצע דרך חשבון הפייסבוק או הגוגל, לא דרושות פעולות נוספות. האם תצליחו להפוך לטרנד החם הבא?

להורדה: אייפון