סקס בשלישייה (צילום: istockphoto)
סקס ואייפון זה השילוב המנצח | צילום: istockphoto

אחרי שהורדתם ונהניתם מהאפליקציות הסקסיות באייפון שלכם, קבלו עוד חמש אפליקציות למבוגרים בלבד:   

Sex Organizer

האפליקציה הבאה תעזור לכם לסדר את חיי המין שלכם - במקום לחזור בכל פעם על רוטינת הסקס, תוכלו לתכנן את התנוחות והמקומות בהם טרם התנסיתם ועל ידי כך להכניס תשוקה ומיסתורין לזוגיות.

לרווקים מציעה התוכנה רישום של בני זוג מזדמנים, הצגת היסטוריה, תכנון ערב רומנטי עם 'מתכנן התנוחות', כולל תמונות מפורטות שלהן, אפשרויות שיתוף בפייסבוק, טוויטר ודואר אלקטרוני, כל זה מוגן על ידי סיסמה. המחיר: 1.99 דולר לבעלי אייפון. 

האפליקציה מוגבלת מגיל 17 ומעלה. 

אין תמונה
מפשיטים אנשים עם אייפון. SexyBooth

SexyBooth

רוצה לראות איך בחורה נראית בחזייה ותחתונים? חולמת להפשיט בחור שראית ברחוב בלי שהוא יתבע אותך על הטרדה מינית?  עם אפליקציית "תא סקסי" זה אפשרי.

כל מה שצריך לעשות זה לצלם את מושא ההפשטה כשהוא (או היא) נמצאים במרחק של שני מטרים מכם והאפליקציה כבר תשאיר אותם בלי בגדים.

המחיר 0.99 דולר.

אין תמונה
האפליקציה שתעזור לכם לעשות שלישייה. Adult Sex Life

 Adult Sex Life

עברתם את גיל 17? קבלו אפליקציה סקסית וחינוכית: 'חיי מין של מבוגרים' שכוללת תנוחות סקס עבור זוגות, שלישיות וסקס קבוצתי, טיפים לשיפור המין,  'ספר שחור' למעקב אחרי הפרטנרים  ועוד כל מיני עזרים חשובים.

מדובר באפליקציה חינוכית שמלבד מדריכים כוללת גם מידע מעניין שיגרום לכם להבין טוב יותר את גופכם וגופם של בני הזוג שלכם ועל ידי כך למקסם את החוויה המינית.

המחיר 2.99 דולר באייפון, באנדרואיד היא קצת יותר יקרה: 7.23 דולר.

אין תמונה
האייפון הופך לצעצוע מין. MyVibe

MyVibe

אפליקציית 'הרטט שלי' הופכת את האייפון שלכם לצעצוע מין רוטט. נשמע מלהיב? הממשק פשוט מאוד וכולל כפתור הפעלה, מכווני עוצמה בצורת חצים ואפשרות לשמור שלושה מצבים מיטביים. על פי הביקורת של הסקסולוגית ד"ר דבי הרבניק הרטט של האייפון לא יגרום לכן לראות כוכבים, אבל הוא בהחלט עוזר בגירוי ופיתוי עצמי לקראת מפגש עם בן הזוג. 

המחיר: חינם. הגבלות הגיל: 17 ומעלה.

Truth or Dare

זוכרים את המשחק 'אמת או חובה'? ניחשתם נכון, זו הגרסה שלו לסמארטפונים. מדובר באפליקציה עם מאגר ענק של שאלות ומשימות אינטימיות כמו למשל ליקוק אצבעות אחד לשני, הורדת חזייה או מכנסיים, פתיחת רוכסן בעזרת שיניים בלבד, מסאז' ועוד.

יש לציין כי למשחק באייפון קיימות גרסאות שונות לסטודנטים במכללה, למשחקי שתיה, לזוגות, לשלישיות ונשים בלבד.

אין תמונה
לפתוח רוכסן עם השיניים בלבד. Truth or Dare

הגרסה (החינמית) של האנדרואיד היא יותר כללית וניתן לבחור בה אופציות למשחק עם חברים ומשפחה, או להחליט לעבור למצב סקסי יותר עם פרטנרים מתאימים.

המחיר באייפון 0.99 דולר. הגבלת הגיל: 17 ומעלה.

>> הידעתם? 33% יוותרו על סקס ולא על הסלולרי

>> וגם: הנשים הכי חזקות בסיליקון וואלי