אם חשבתם שהעולם לא יכול להיות יותר הזוי ממה שהוא, האפליקציה הזאת (אם היא אכן תעלה לחנות האפליקציות) תביא לכם סטירה מצלצלת שמהר מאוד תוציא אתכם מהאשליה. ואם ממש תרצו, גם הגולשים בה ישמחו לתת לכם את הסטירה ואפילו ישמחו לקבל כמה בחזרה.

מישהו לריב איתו (צילום: מתוך האתר של ראמבלר)
מישהו לריב איתו | צילום: מתוך האתר של ראמבלר

Rumblr היא אפליקציה מבוססת מיקום שפועלת כמו טינדר, רק שבמקום לחפש פרטנר למיטה או לדייט, הגולשים בה מנסים לאתר חבר לקרב אגרופים קשוח. ממש כמו בטינדר, האפליקציה מאפשרת לכם לדפדף בין המועמדים הפוטנציאליים ולסמן עם מי הייתם רוצים ללכת מכות ועם מי פחות. שני מועמדים שסימנו זה את זה יוכלו לדבר בצ'אט ולתאם את הקרב ביניהם. כמו כן, היא כוללת מפה שמסומנים בה אנשים באזור המעוניינים ללכת מכות והיכן מתנהלים קרבות שהגולשים קבעו. ישנה אפשרות גם לפלטר לפי קרבות רק של נשים או רק בין חבורות.

רגע לפני שאתם רצים לדפוק את הראש בקיר, תוכלו להתנחם בעובדה שכרגע Rumblr בכלל לא נמצאת בחנויות האפליקציות. האתר מזמין את הגולשים להירשם ומציין כי האלפיים הראשונים יוכלו ליהנות מגרסת הבטא. מתחת לרישום יש אייקון של אפסטור עם הכיתוב "בקרוב באפסטור". לא ברור בכלל אם אפל תעלה על דעתה לאשר דבר כזה.

ההשקה המוקדמת, לפני האישור באפל, והבעיות החוקיות שעלולות לצוץ מעלות ספקות באשר לקיומה של האפליקציה. אולם המפתחים אומרים בתגובה ל-NEXTER כי מדובר באפליקציה אמיתית לחלוטין. "היא נמצאת עכשיו בתהליך אישור, ויש לנו ערוצי הפצה חלופיים, במקרה שהיא תדחה ואיכשהו נצא לשוק", כותבים לנו המפתחים.

בנוגע לחוקיות העניין, יוצרי האפליקציה אומרים "היאבקות כתחביב קיימת מאז ראשית הזמן, המשתמשים מחוייבים לחתום על חוזה שבו הם מתחייבים לקבל את תנאי השימוש". ואם מישהו יפצע? "לצערנו, זה חלק בלתי נפרד מהספורט. אנחנו מציבים תשתית כדי להפוך את הקהילה לבטוחה ככל האפשר עבור מי שמשתתף".

מישהו לריב איתו (צילום: מתוך האתר של ראמבלר)
מישהו לריב איתו | צילום: מתוך האתר של ראמבלר

לצפות בקרבות בחינם

באתר של האפליקציה כתוב: "Rumblr היא אפליקציה לאנשים עם זמן פנוי שרוצים למצוא, להיפגש ולהילחם עם לוחמים נלהבים כמוהם באזור. אתם לא חייבים להילחם בשביל להשתמש בה, כל אחד יכול להגיע לצפות בקרבות שמתקיימים באזור שלו– והכל בחינם!" 

המחשבה על מספר כזה של אנשים שיהיו מעוניינים להיות חלק מזה אולי תעביר בכם צמרמורת. ל-@rumblrapp בטוויטר יש כבר מעל לחמש מאות עוקבים מכל העולם שמראים התעניינות והתלהבות רבה ולא מעט מהם מציינים שנרשמו או שמדובר ברעיון גאוני. דף הפייסבוק נפתח אתמול וגם באינסטגרם עלו כמה פוסטים בודדים. זה בינתיים מעט רעש, אך המפתחים טוענים בתגובה לפניית NEXTER, כי עד כה נרשמו לבטא 78,000 אנשים.

מחריד לחשוב מה יקרה אם אפליקציה כזאת תשוחרר לחנויות ונותר רק לקוות שאפל לא תאשר אותה ושפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם יבינו מהר מאוד שמדובר בתוכן אלים, שיש להעלים מהרשת. במחשבה שנייה, אולי זה לא רעיון כזה גרוע שכל חמומי המוח יוציאו את האגרסיות זה על זה במקום על קרוביהם או על עוברי אורח תמימים.

נתקלתם באפליקציות הזויות נוספות? ספרו לעדי רם בפייסבוק