MobiPic: אלבום תמונות ברגע 

עם השנים (או יותר נכון: עם הגעת הסמארטפונים), אנו מצלמים לא מעט תמונות שבסופו של דבר הופכים לזיכרון מרגש מאותו מאורע. הבעיה היא, שהתמונות אינן מוחשיות, כלומר, הן קיימות בסמארטפון בלבד ויכולות ללכת לאיבוד בכל רגע כשביחד איתן ילכו לאיבוד גם הזכרונות שלנו.

אפליקציית MobiPic לאייפון ולאנדרואיד מאפשרת למשתמש להדפיס את התמונות שלו, כלומר, את הזכרונות, ולקבלן ישירות לביתו באלבום מהודר בעל כריכת למינציה קשה שללא ספק יישמר שנים ארוכות (זה כבר תלוי בכם). האפליקציה מתחברת למעשה לגלריית התמונות המובנית במכשיר ממנה יוכל לבחור עד 25 תמונות ובנוסף להוסיף כיתוב אישי והקדשה.

לאחר כשבוע ימים, יוכל המשתמש לקבל את האלבום שהפיק לביתו במחיר השקה של 69 שקל שתקף לזמן מוגבל. בנוסף, דרך האפליקציה ניתן גם להזמין לוח שנה, גם הוא מורכב מתמונותיו של המשתמש, בכל חודש אותו ייבחר המשתמש.

אנדרואיד | iOS

 

Blenders: מפסיקים לריב על מוזיקה ברכב

אז החלטתם בשעה טובה לקחת אתנחתא מהשבוע העמוס שעבר עליכם, ולנפוש ברחבי הארץ. התיקים כבר ארוזים, המקומות מוזמנים מראש וכל מה שנשאר הוא לתדלק ולצאת לדרך. מכאן - הבלאגן רק מתחיל. הרי, איך אפשר להעביר נסיעה ארוכה כאשר רק מישהו אחד מחליט מה שומעים?

Blenders לאנדרואיד היא אפליקציית מוזיקה מבוססת מיקום, ששמה לעצמה למטרה לשים קץ לוויכוחים המיותרים אודות העדפת המוזיקה, בין אם במפגש עם החברים, נסיעה עם שותפים או סתם על-האש עם המשפחה, בכך שהיא מאפשרת לכל אחד מהנוכחים להוסיף שירים אל רשימת השמעה אחת משותפת.

בפשטות, יוכלו כל הנוכחים להוסיף לרשימת ההשמעה שירים כאוות נפשם והיא, מצידה, תנגן אותם על-פי סדר הופעתם ומיקומם בתור מאחד המכשירים. חשוב לציין שדרושים צמד ומעלה כדי ליצור רשימה, וכי מאגר השירים הקיים באפליקציה הוא אינסופי למעשה, שכן היא מתבססת על הזרמה מאתר הסרטונים הגדול בעולם, יוטיוב. בעתיד, כך מבטיחים מפתחי האפליקציה, תושק גרסה למשתמשי ה-iOS ותתווספנה לאפליקציה אפשרויות נוספות כגון שמירת רשימת ההשמעה אותה יהיה ניתן לשחזר ועוד.

אנדרואיד

אפליקציות השבוע

 

ג'וב קרוב: חיפוש עבודה בסביבה

במבט לאחור, הסמארטפון החליף לא מעט אלמנטים מוחשיים ותפקידים בחיי היום היום שלנו. אז לאחר שכבר נפרדנו לשלום מהיומן שכבר החל להצהיב ואלבום התמונות שמעלה אבק, כעת זה הזמן להיפרד מאלמנט נוסף - שליחת קורות חיים בניסיון למצוא עבודה.

אפליקציית (ג'וב קרוב) Job Karov לאייפון ולאייפד היא אפליקציה לחיפוש עבודה בהתבסס על מיקומו הנוכחי של המשתמש, ופרמטרים שונים אותם יוכל להגדיר מראש. הלכה למעשה, תציע האפליקציה למשתמש שמחפש עבודה את ההצעות הרלבנטיות ביותר עבורו בהתחשב באזור בו הוא נמצא. בנוסף, יוכל גם לבצע חתך מיקום על-פי מספר הק"מ מביתו, זמן נסיעה ועוד. כמובן, שבאפליקציה קיימים לא מעט הצעות עבודה החל מחיילים משוחררים ועד לבעלי מקצוע כך שסביר שכל אחד ימצא את מבוקשו. בעת מציאת משרה מסוימת, יוצגו פרטי איש הקשר של דורש המשרה, דרכי ההתקשרות עימו וכן אפשרות לניווט באמצעות אפליקציית הניווט המועדפת.

אנדרואיד | iOS

אפליקציות השבוע

 

CARROT To-Do: משימות בצעקות

לכולנו (או לפחות לרובנו) ישנו סדר יום עמוס מטלות במיוחד. אספת הורים בבית הספר של הילד, שליחת מייל ביום ובשעה מסוימת, קניות והיד עוד נטויה - כל מטלה בעדיפות שלה.

אפליקציית CAROOT To-Do היא אפליקציית מטלות ותזכורות משעשעת לאייפון עם טוויסט חביב במיוחד. תחילה, כבכל אפליקציית מטלות רגילה, יוכל להוסיף המשתמש את המטלות המתוכננות על פי סדר חשיבותן ותכיפותן. עד כאן הכל רגיל. הטוויסט בעלילה מתרחש כאשר המשתמש דוחה או מפספס מטלה כלשהי - אז האפליקציה תגער בו ותחל לגדף אותו עד אשר ישלים אותה במלואה ויסמנה ככזו שבוצעה. מנגד, כתמריץ להשלמת המטלות, תעניק האפליקציה צ'ופר למשתמש בדמות ניקוד - דרכו יוכל לרכוש אלמנטים חביבים שיקשטו את המשימות. אגב, למקרה שתהיתם, אחד האלמנטים אותם ניתן לרכוש בעזרת הניקוד הוא כלב חביב שישמור על המטלות שלא יברחו לאף מקום.­

לאפל