אפסילון

במשחק הישראלי הזה תתמודדו מול אנשים אחרים בטריוויה ראש בראש. התשובות לכל השאלות הם מספרים, ומי שיענה נכון, או לחלופין יהיה קרוב יותר לתשובה הנכונה - לוקח את הנקודה. ברגע שאחד המשתתפים ענה, לזה שמולו יש 5 שניות לשלוח את תשובתו (מה שמרגיש קצת כמו בשעשועון "המרדף", או בשמו הלא רשמי "הצ'ייסר"). בסוף הסיבוב המשתתף שענה נכון או קרוב על יותר שאלות לוקח את כל הנקודות.

הורדה: לאנדרואיד | לאייפון

Rush

המשחק הזה, שיצא רק לפני חודש, נראה פשוט לכאורה: אתם כדור שמתגלגל על מסלול דו-נתיבי, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על המסך (לא חשוב איפה) בכל פעם שמתקרב מכשול בנתיב שלכם כדי לעבור לנתיב השני. קל? ממש לא . במהירות שבה הכל קורה פה, תמצאו את עצמכם נפסלים עוד לפני שתספיקו להגיד "מתי כבר תיגמר הסופה?".

הורדה:  לאנדרואיד | לאייפון

Rider

משחק מהיוצרים של Rush, שמתסכל אפילו יותר. המטרה כאן היא לבצע נסיעות פעלולים באופנוע שנראה כמו זה מ"טרון". לחצו על המסך כדי להאיץ והחזיקו את האצבע לחוצה כאשר האופנוע באוויר כדי לבצע סלטות. רק היזהרו לנחות תמיד על הגלגלים - אחרת נפסלתם.

הורדה:  לאנדרואיד | לאייפון

Rolling Sky

משחק נוסף שנשלט באצבע אחת - אבל כאן, במקום ללחוץ על המסך כדי לבצע פעולה אחת ולעזוב כדי לבצע את הפעולה ההפוכה, תצטרכו להזיז את האצבע לצדדים כדי להזיז את הכדור המתגלגל כך שיישאר על החלק השטוח של השביל ולא יפגע במכשולים.

הורדה: לאנדרואיד | לאייפון

1Line

מכירים ציורי "חברו את הנקודות"? אז כאן הנקודות כבר חוברו - ואתם צריכים לעבור עליהן מחדש בסדר הנכון בלי לעבור על אף קו פעמיים (חוץ מבמקרה שהוא מקווקו). בדיוק כמו במשחקים הקודמים - זה ממש לא קל כמו שזה נראה.

הורדה: לאנדרואיד | לאייפון

aa

לא, לא נלחץ לנו בטעות מקש ה-ש' פעמיים. זה שמו של המשחק האחרון כאן. היוצר שלו טוען שהוא כל כך בסיסי ומתבקש שהוא כמו סנייק של עידן הסמארטפונים. כל מה שצריך לעשות בו הוא "לירות" חיצי מספרים אל גלגל מסתובב שעליו כבר נעוצים חיצים אחרים. הגרפיקה פשוטה ומורכבת מקווים ועיגולים, אבל לירות את החיצים בלי שיפגעו בדרך בחיצים הקודמים ויפסלו אתכם - זה הרבה פחות פשוט.

הורדה: לאנדרואיד | לאייפון