ירימו ידיים כל האנשים שישבו על הספה במספרה, או ניצבו מול המבחר העצום של צבעי השיער ברשתות הפארם, ודמיינו את הצבע המושלם או את התספורת המושלמת, רק כדי להתאכזב ברמות כשראו את התוצאה. זה בדיוק מה שאפליקציית Style My Hair Pro של חברת לוריאל פרופסיונל (L'Oreal Professionnel) מנסה למנוע: במקום קטלוג הגוונים האינסופי שלא באמת מעיד על התוצאה הסופית, יש אפליקציה שמדמה בדיוק איך השיער יראה בסוף תהליך הצביעה.

Style My Hair PRO היא אפליקציה שמאפשרת למעצבי השיער להראות לכם בזמן אמת כיצד ייראה כל גוון על ראשכם, הודות להדמיה תלת-מימדית מציאותית ומדויקת. לחילופין, האפליקציה מאפשרת לכם לראות בעצמכם את התוצאה הסופית, לפני שאתם בוחרים צבע ספציפי בחנות הפארם.

ההדמיה מתבצעת באמצעות מצלמת הסמארטפון או הטאבלט, כשהמשתמשים יכולים לנסות כל צבע במנעד הגוונים של לוריאל. מלבד בחירת הצבע המועדף, אפשר גם לשנות את טכניקת הצביעה. האם ללכת על צביעת כל הראש בגוון אחד בטכניקת אומברה, או לשלב כמה גוונים? המטרה היא כמובן לשים קץ לאי ההבנות בין מעצב השיער ללקוח, ולקבל את התמונה הכי קרובה לתוצאה הסופית.

בנוסף, האפליקציה כוללת ספר דוגמאות דיגיטלי שבאמצעותו מעצבי השיער יכולים ליצור לוחות אווירה. "שירות האפליקציה מציע דרך חדשה ופשוטה להתנסות ולהתאים בצורה הכי מדויקת את  צבע השיער, עוד לפני תהליך הצביעה עצמו", אומר פול בנעדי, מנכ"ל חטיבת המוצרים המקצועיים בלוריאל ישראל. "כמו כן, היא נועדה לספק מענה ללקוחות המעוניינות להתנסות ולהתחדש בצבעי שיער שונים המוצעים במספרות, ולא העזו עד כה. הטכנולוגיה מאפשרת לנו גם להיות ידידותיים יותר לסביבה, בהחליפה את הקטלוגים המסורתיים המודפסים".