סוס מנצח לא מחליפים? תמונות יחסי ציבור שהועלו לרשת בידי אוון בלאס, הידוע יותר כמדליף הסדרתי evleaks, מראות את עיצובם של מכשירי הדגל הבאים של סמסונג, והם מזכירים מאוד את מכשירי הדגל הנוכחיים בסדרת הגלקסי.

 

למרות שנותרו עוד 3 שבועות עד אשר תכריז סמסונג על צמד המכשירים המדוברים של השנה הנוכחית, נראה כי היא מתכוונת להישאר עם עיצוב דומה למדי למכשירי הדגל הקיימים, לצד שינוי קל בכפתור הבית ובצורת שולי המסך. אם זה אכן העיצוב של המכשירים, ייתכן שהסיבה לחוסר השינוי היא המחמאות הרבות שקיבלו מכשירי ה-Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge שהושקו בשנה שעברה.

עוד ב-TGspot:

לפי הדיווח של בלאס, ייתכן כי בכוונת סמסונג להגדיל את מסך Galaxy S7 Edge לגודל של 5.5-5.7 אינץ', בהשוואה ל-5.1 אינץ' שליווה את מכשיר האדג' הקודם – מה שאולי מרמז כי בכוונת החברה לוותר השנה על דגם אדג' פלוס, שהושק בסמוך למכשיר ה-Galaxy Note 5 בספטמבר האחרון. מכשיר ה-Galaxy S7, לעומת זאת, לא צפוי לגדול ויישאר כפי הנראה בגזרת ה-5.2/5.1 אינץ'. כמו כן, שני המכשירים המדוברים צפויים לכלול מסך ברזולוציית QHD (או בשם אחר 2K), ולא 4K כפי שעשתה סוני עם מכשיר הדגל שלה.

מלבד התמונות, גורמים אחרים מעריכים כי סמסונג תגדיל משמעותית את קיבולת הסוללה של צמד המכשירים החדשים ל-3,000 מיליאמפר/שעה ב-Galaxy S7 לעומת 2,550 מיליאמפר/שעה בדגם הקודם ו-3,700 מיליאמפר/שעה ב-Galaxy S7 Edge.

הדיווחים האחרונים מעידים על כך כי המכשיר ירוץ על שבב Snapdragon 820 או Exynos 8890 (בהתאם לאזור), זיכרון עבודה מוגדל של 4 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית ברזולוציה של 20 מגה-פיקסל עם חיישן של סוני, תמיכה בכרטיס זיכרון חיצוני וכן מסך מגע המבדיל בין עוצמות לחיצה שונות – תכונה הקיימת כידוע ב-iPhone 6s.

לכתבה המקורית ב-TGspot