אינסטגראם (צילום: אילוסטרציה)
בקרוב מאוד גם בעלי האנדרואיד יוכלו לחוש כאילו הם צלמים מקצועיים | צילום: אילוסטרציה

שבועיים  אחרי שמייסדי אינסטגראם, אפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית, הודיעו כי בקרוב היא סוף סוף תגיע גם למכשירי אנדרואיד - אמש (שבת) נפתחה גם ההרשמה המוקדמת.

מי שירצה להירשם יוכל להיכנס לעמוד הייעודי הזה שנפתח במיוחד לנרשמים הלהוטים וברגע שהאפליקציה תושק באופן רשמי, דבר שצפוי לקרות בשבועות הקרובים הוא ככל הנראה יוכל ליהנות ממנה קצת לפני כולם.

בדף ההרשמה המוקדמת נכתב: "רוצים להיות הראשונים בתור לאינסטגראם לאנדרואיד?" הירשמו. משם המשתמש יכול להירשם דרך כתובת הדואר האלקטרוני שלו בלבד. 

לא לגמרי ברור האם ההרשמה המוקדמת תיתן קדימות למשתמשים להוריד את האפליקציה או שהיא בסך הכל מנגנון התראה שיודיע להם במייל שהאפליקציה בגרסת בטא זמינה להורדה. עוד אפשרות שיכולה להסביר את עמוד ההרשמה לאפליקציה היא פתיחתה עבור הנרשמים המקדימים רגע לפני שהיא תושק רשמית בחנות האפליקציות גוגל פליי (לשעבר אנדרואיד מרקט) של אנדרואיד. 

נזכיר שאפליקציית אינסטגראם הושקה לראשונה לבעלי האייפון באוקטובר 2010 ועל פי מייסדי החברה לקח להם כל כך הרבה זמן להשיק אותה גם עבור בעלי האנדרואיד בגלל שהיה להם סדר עדיפויות ברור שהתמקד קודם כל בלפתח ולשפר אותה עד כמה שניתן עבור מכשירים עם מערכת ההפעלה iOS של אפל.

עוד סיפרו המייסדים, זאת במסגרת SXSW, כנס המוזיקה, האינטראקטיב והקולנוע שהתקיים בתחילת חודש מרץ בטקסס שבארה"ב, כי אנשים שכבר ראו וניסו את אינסטגראם לאנדרואיד מאוד התרשמו מהדרך שהאפליקציה ממנפת את הפלטפורמה ומהמהירות שבה היא עובדת. עם זאת עדיין לא ידוע על תאריך רשמי שבו האפליקציה תהיה זמינה עבור הנרשמים המוקדמים וגם עבור הקהל הרחב. קליק להרשמה מוקדמת לאפליקציית אינסטגראם לאנדרואיד 

>> וגם: פייסבוק יודעת מתי בדיוק תיפרדו מבני הזוג שלכם (רמז: זה יקרה בקיץ)