ראיתם את הסמארטפון החדש שיש בו ריבוע בולט בגב המסך, ובו שלוש מצלמות? זה לא אייפון (כלומר לא רק אייפון 11), אלא פיקסל 4 - הסמארטפון החדש של גוגל. על פי דיווחים ב-TheVerge ו-Cnet, יש כבר יחידות הדגמה לא סופיות שמסתובבות בויאטנם.

על פי הסרטונים והתמונות של המכישר המודלף, השוליים שלו רחבים יחסית לסמארטפונים אחרים שיצאו בשנה האחרונה. אין בו סורק טביעת אצבע פיזי (וככל הנראה לא יהיה אחד מתחת למסך) ויש בו פתיחה באמצעות פנים - מה שכבר הפך להיות די שגרתי בסמארטפונים.

גוגל גם אישרה כבר שתהיה תמיכה במחוות ידיים - כלומר תניפו את הידיים באוויר בשביל להפעיל אותו כשהוא מונח על השולחן (למשל בשביל לעשות סנוז לשעון המעורר בלי לגעת בו, להעביר שירים, ולהשתיק צלצול בלי להרים אותו ולחפש את הכפתור). מחוות באוויר היו כבר בסמארטפונים של חברות מתחרות, ועדיין לא הגיע למשהו מוצלח שעובד בצורה נוחה.

עוד מידע שיש על הפיקסל, מהתמונות הוא שהסוללה תהיה בנפח 3,700 מיליאמפר-שעה, שזה טוב - אבל ניצול הסוללה גם מאוד תלוי במסך ובמערכת ההפעלה. המצלמה המרכזית תהיה במפתח צמצם של f/1.73 - וככל שהמספר נמוך יותר, הצילום בחושך אמור להראות טוב יותר.

כמו מכשירי פיקסל הקודמים, גם פיקסל 4, על כל גדליו, לא צפוי להגיע לישראל באופן רשמי. אולם, כן יימכר בחנויות שיביאו אותו באופן עצמאי, וככל הנראה יעבוד בישראל למי שיקנה אותו בחו"ל, כמו בדגמים הקודמים.