בעוד חודש מנהלי חברת סמסונג יעלו על במה בכנס הסלולר בברצלונה ויבטיחו לכם שהגלקסי S9 (וכנראה גירסת הפלוס שלו) הוא הסמארטפון הטוב ביותר בעולם אי פעם, עם דגש על כך שהמצלמה שלו תשקף לכם את החיים כמו שהם באמת.

לכם בטח יש S6 או S7 והם גם אחלה, אבל מחזור החיים של סמארטפונים, והיחלשות סוללות, גורמת לרבים לשדרג פעם בשנתיים. סמסונג הזמינה באופן רשמי את העולם לצפות בהשקת מכשיר הדגל החדש שלה, ואנחנו נסקר את האירוע משם ונתנסה במכשיר. האירוע יתקיים ב-25.2 בשעה 19:00 שעון ישראל.

כרגיל, סמסונג לא חושפת מה יהיה בגלקסי החדש והאם סוף סוף הוא יוכל לעבוד יותר מיום ברצף בלי שתסתובבו במשרד ותשאלו "יש למישהו מטען לגלקסי?" בשעה 16:00. מה שסמסונג כן רומזת, הוא שהמצלמה "דומיינה מחדש", אז כנראה נקבל חיישן טוב יותר, עדשה טובה יותר, ייצוב אופטי, שיפור בצבעים ועוד שלל שכלולים עד כמה שאפשר לדחוף בעדשה וחיישן זעירים.

וגם כרגיל, יש כל מיני הדלפות ודיווחים על הסמארטפון החדש, ועל המפרט הטכני שלו. אז לפי דיווחים אחרונים הוא יהיה גם בגודל 5.8 אינץ' (כמו קודמו) עם רזולוציית 2960X1440 במסך sAmoled, מצלמה עם הילוך איטי יותר איטי מאשר איטי, זיהוי לפי העיניים (אבל לא הפנים), טעינה אלחוטית ועוד חידושים שבאירוע עצמו נוכל לראות אם הם באמת מעניינים ולא רק טכניים.