סמארטפון הדגל הבא של סמסונג יכלול מסך מגע המסוגל להבחין בין רמות שונות של לחיצה, כך מדווח היום (ב') הוול-סטריט ג'ורנל. כמובן שזה לא יהיה המכשיר הראשון בשוק המגיע עם מסך שכזה - בספטמבר האחרון הושקו שניים כאלה, אייפון 6S של אפל ו-Mate S של וואווי, ויתכן שבחודשיים וחצי שנותרו עד להשקת גלקסי S7 יושקו מכשירים כאלה על ידי חברות נוספות.

שרטוט תלת-ממדי של גלקסי S7 (צילום: OnLeaks / uSwitch)
שרטוט מודלף של Galaxy S7 | צילום: OnLeaks / uSwitch

תכונה נוספת שעשויה להיכלל במכשיר החדש של היצרנית הקוריאנית, לפי הדיווח, היא סורק רשתית לזיהוי ביומטרי. סורק כזה נחשב נדיר יותר והושק עד כה רק על ידי מיקרוסופט במכשירי Lumia 950 שלה שהוצגו באוקטובר האחרון.

לא ברור האם שתי התכונות האלו יוצעו בכל גרסאות המכשיר או רק בגרסאות יקרות יותר, אך כן ידוע שהמכשיר יגיע בשתי גרסאות עיקריות - אחת עם מסך שטוח ואחת עם מסך קמור בצדדים, שייראו שתיהן דומות מאוד לשתי הגרסאות של סמארטפון הדגל הנוכחי של סמסונג, גלקסי S6.

הג'ורנל ציין כי לפי מקורותיו, כל גרסאות המכשיר יגיעו עם שקע הטענה מסוג USB Type-C שיאפשר יום שלם של פעולה ב-30 דקות הטענה ומצלמה משופרת המספקת תוצאות טובות יותר בצילום בחושך ואינה בולטת מגב המכשיר. בגרסה בעלת המסך השטוח יהיה גם חריץ להרחבת נפח האחסון של המכשיר בכרטיסי זיכרון.

הדיווח של הוול-סטריט ג'ורנל מגיע לאחר שבימים האחרונים עלו לרשת תמונות וסרטון המראים לכאורה את עיצוב המכשיר החדש, כמו גם טענה לפיה הוא יגיע ב-4 גרסאות.